zwierzak

11
Jul

Utrzymanie własnego czworonożnego przyjaciela mogłaby być trochę mniejszym kosztem

piesek
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie zwierzęcia we własnym domu to wielka zabawa, ale również odpowiedzialność! Jeżeli przykładowo posiadamy kota albo papugę, jesteśmy bądź co bądź odpowiedzialni za ich żywot. Czyli najzupełniej odpada kilkumiesięczna wyprawa do Azji organizowana na spontanie: na samym początku należałoby odnaleźć dobrego znajomego lubiącego zwierzaki, który co najważniejsze z wielką chęcią zaopiekuje się akurat naszym zwierzem.
27
Jun

Jakim sposobem zadbać o naszego czworonoga podczas podróży?

kot
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
W dniu dzisiejszym bardzo spora część naszego społeczeństwa posiada własne zwierzę hodowlane. Jest to w pewnej mierze pewien zwyczaj, bowiem wielokrotnie wybrany przez nas zwierzak jest traktowany prawie jak nowy domownik. Wraz z permanentnie zbliżającym się do nas czasem wakacyjnym i naszymi częstymi wyjazdami jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania im słusznych warunków w tym wyjątkowo przykrym czasie.
Tags:
21
Mar

Co powoduje, iż pragniemy mieć swoje zwierzaki ?

jeż
Źródło: flickr.com
Niby są osoby, które zasadniczo nie przepadają zbytnio za zwierzakami, lecz na szczęście nie ma ich wiele. Można zatem powiedzieć, że generalnie ludzie uwielbiają zwierzaki - a przynajmniej te domowe. Zastanówmy się poważnie nad fenomenem zwierzaków domowych.Ze wszech miar istotne jest w szczególności to, aby postarać się docenić piękno zwierzaków. Oczywiście piękno to względne pojęcie, ale przykładowo koty są w stanie się bardzo podobać. To w sumie fantastyczne, że mamy możliwość trzymać w dzisiejszych czasach tak znaczną liczbę zwierząt! Dbajmy w szczególności o to, aby nigdy nie sprawić, iż nasz zwierz będzie z naszej winy jakoś mocno poszkodowany. Zwierzęta są tylko dla dojrzałych osób.
6
Mar

Super zwierzak z Azji

ziewający Tibetan mastiff
Autor: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com
Dla amatorów czworonogów, tych, którzy po prostu chcą mieć kudłatego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi doskonały wybór. Ten duży pies będzie stróżem domostwa, kompanem zabaw i lojalnym przyjacielem. niecodzienne właściwości rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to starożytna, czcigodna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez azjatyckich chłopów i mieszczan w celach obronnych i ozdobnych.
Syndicate content