Zwierzęta i wakacje

8
Dec

Kulig w Warszawie? Pomysł na szalone atrakcje - sprawdź, co wypada teraz podarować

koń
Autor: Paul VanDerWerf
Źródło: http://www.flickr.com
Odnalezienie obecnie ciekawej atrakcji jest niemałym wyzwaniem, bowiem każdego roku doświadczamy coraz więcej, dużo podróżujemy, coraz więcej rzeczy obserwujemy w sieci, zatem nie jest łatwo znaleźć ciekawą atrakcję lub miejsce, które mogłoby zrobić na nas wrażenie. Warto jednakże zdać sobie sprawę z tego, iż oryginalnych atrakcji w ogóle nie musimy poszukiwać daleko do domu, ale w najbliższym sąsiedztwie.
21
Nov

Akwarium – pasja dla pokoleń<br />

rybka w akwarium
Autor: Alex
Źródło: http://www.flickr.com
Akwarium może założyć każdy. Ale czy każdy powinien? Otóż nie, dlatego powinniśmy przed zakupem zadać sobie parę ważnych pytań, które pomogą w podjęciu decyzji. Pytanie numer jeden: czy mamy czas na opiekę nad akwarium i jego mieszkańcami? Obowiązki, jak to obowiązki – wymagają od nas nieco zapału i czasu.
To, jak pielęgnować podwodny świat ryb, skorupiaków i roślin, zależy od rodzaju wody i mieszkających w niej zwierząt.
11
Jul

Utrzymanie własnego czworonożnego przyjaciela mogłaby być trochę mniejszym kosztem

piesek
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie zwierzęcia we własnym domu to wielka zabawa, ale również odpowiedzialność! Jeżeli przykładowo posiadamy kota albo papugę, jesteśmy bądź co bądź odpowiedzialni za ich żywot. Czyli najzupełniej odpada kilkumiesięczna wyprawa do Azji organizowana na spontanie: na samym początku należałoby odnaleźć dobrego znajomego lubiącego zwierzaki, który co najważniejsze z wielką chęcią zaopiekuje się akurat naszym zwierzem.
9
Jul

Zwierzęta uczą odpowiedzialności

Autor: Gore Fiendus (Jerry Frausto)'s
Jeżeli pragniemy nauczyć nasze dziecko odpowiedzialności za drugiego człowieka, a również tego jak ważna jest prawidłowa opieka nad kimś, to z pewnością na początku należy mu dać jakieś zwierzątko. Piesek, kotek lub rybki z pewnością będą świetnym sposobem na nauczenie dziecka, jak istotna jest empatia, poświęcanie czasu drugiemu i opieka nad słabszymi.
4
Jul

Egzotyczne stworzenia są w stanie uatrakcyjnić wnętrze twojego domu

Akwarium
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Jedną z wielu propozycji zwierząt egzotycznych naszego sklepu jest żółw stepowy. Żółw stepowy to gatunek gada z podrzędu żółwi skrytoszyjnych z rodziny żółwi lądowych . Pancerz żółwia stepowego ma wygląd owalny . Jest barwy oliwkowozielonej z ciemniejszymi plamami na każdej tarczce. Żółwie te mają ciemnawe kończyny , miejscami żółtawe . Cechą indywidualną jest występowanie czterech pazurów na wszystkich łapach . Duże żółwie mierzą od 15 do 23 cm, przy czym żółwie płci żeńskiej są większe niż samce .
1
Jul

Gdy potrzebujemy stróża na czterech łapach

owczarek niemiecki
Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór psa, który będzie strzegł naszego domu, jest równie decydujący jak wybór sukni ślubnej czy marki samochodu. Jednak w przeciwieństwie do sukni i auta, w przypadku psa mamy do czynienia z żywym stworzeniem, które może zawieść nasze oczekiwania. Wtedy nie możemy odrzucić jego przywiązania i miłości, a starać się by więź człowieka z psem była trwała i oparta na wzajemnym szacunku.
1
Jul

Należy wychować swojego psa

Autor: Gore Fiendus (Jerry Frausto)'s
Każdy z nas marzy o tym, by jego czworonożny przyjaciel był psem idealnym, najlepiej czytającym w myślach właścicielowi. Takie sceny obserwujemy niestety tylko w kinie, a o to, aby nasz pies był idealny lub chociaż przypominający ideał zachowania, właściciel musi zadbać sam poprzez odpowiednie metody wychowawcze.
1
Jul

Zaproś do swojego lokum trochę egzotyki

skorpion
Autor: Stuart Mckiggan
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjątkowo przygotowana baza możliwości sklepu zoologicznego wywiera znaczne wrażenie na klientach. Np. agama brodata cena pokazuje różnorodność oraz|u zaangażowanie specjalistów. Profesjonalne podejście naszych fachowców udowadnia, jaką dbałością i troską otaczani są klienci. Rozbudowana paleta propozycji do wyboru wskazuje na spore zaangażowanie naszej firmy w dostosowywanie dalszych propozycji. Baza ofert do wyboru jest zadziwiająca, dlatego warto nieprzerwanie odświeżać nowe propozycje.
27
Jun

Jakim sposobem zadbać o naszego czworonoga podczas podróży?

kot
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
W dniu dzisiejszym bardzo spora część naszego społeczeństwa posiada własne zwierzę hodowlane. Jest to w pewnej mierze pewien zwyczaj, bowiem wielokrotnie wybrany przez nas zwierzak jest traktowany prawie jak nowy domownik. Wraz z permanentnie zbliżającym się do nas czasem wakacyjnym i naszymi częstymi wyjazdami jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania im słusznych warunków w tym wyjątkowo przykrym czasie.
Tags:
24
Jun

Jak pies z kotem - powiedzenie które czasem nabiera nowego sensu

Pierwsze zwierzę
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
W moim rodzinnym domu zwykle było mnóstwo zwierzaków. Mój dziadek pracował w schronisku, i niejednokrotnie zdarzało się dziadkowi przyprowadzić do naszego mieszkania kulawego pieska czy też małego kotka.
Syndicate content