Zwierzęta i wakacje

8
Dec

Kulig w Warszawie? Pomysł na szalone atrakcje - sprawdź, co wypada teraz podarować

koń
Autor: Paul VanDerWerf
Źródło: http://www.flickr.com
Odnalezienie obecnie ciekawej atrakcji jest niemałym wyzwaniem, bowiem każdego roku doświadczamy coraz więcej, dużo podróżujemy, coraz więcej rzeczy obserwujemy w sieci, zatem nie jest łatwo znaleźć ciekawą atrakcję lub miejsce, które mogłoby zrobić na nas wrażenie. Warto jednakże zdać sobie sprawę z tego, iż oryginalnych atrakcji w ogóle nie musimy poszukiwać daleko do domu, ale w najbliższym sąsiedztwie.
21
Nov

Akwarium – pasja dla pokoleń<br />

rybka w akwarium
Autor: Alex
Źródło: http://www.flickr.com
Akwarium może założyć każdy. Ale czy każdy powinien? Oczywiście nie, w związku z tym wskazane jest, by przed zakupem zadać sobie parę decydujących pytań, które pomogą w podjęciu decyzji. Pytanie podstawowe: czy posiadamy wystarczającą ilość czasu na opiekę nad akwarium i jego mieszkańcami? Obowiązki, jak to obowiązki – wymagają od nas nieco uwagi i czasu.
To, jak dbać o akwarium, zależy od rodzaju wody i mieszkających w niej zwierząt.
11
Jul

Utrzymanie własnego czworonożnego przyjaciela mogłaby być trochę mniejszym kosztem

piesek
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie zwierzaka w domu to bardzo duża frajda, ale również odpowiedzialność! Jeżeli powiedzmy mamy psa bądź chomika, jesteśmy bądź co bądź odpowiedzialnymi za ich życie. Zatem w zupełności odpada kilkumiesięczna wyprawa do Azji zorganizowana spontanicznie: na sam początek przydałoby się znaleźć dobrego znajomego uwielbiającego zwierzęta, który co najważniejsze z chęcią zaopiekuje się akurat naszym zwierzątkiem.
9
Jul

Zwierzęta uczą odpowiedzialności

Autor: Gore Fiendus (Jerry Frausto)'s
Jeżeli pragniemy przyzwyczaić nasze dziecko odpowiedzialności za drugiego człowieka, a też tego jak istotna jest właściwa opieka nad kimś, to z pewnością na początku należy mu dać jakieś zwierzątko. Piesek, kotek lub rybki bez wątpienia będą wspaniałym sposobem na nauczenie potomstwa, jak ważna jest empatia, poświęcanie czasu drugiemu oraz opieka nad słabszymi.
4
Jul

Egzotyczne stworzenia są w stanie uatrakcyjnić wnętrze twojego domu

Akwarium
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Jedną z wielu propozycji zwierząt egzotycznych naszego sklepu jest żółw stepowy. Żółw stepowy to gatunek gada z podrzędu żółwi skrytoszyjnych z rodziny żółwi lądowych . Pancerz żółwia stepowego ma wygląd owalny . Jest barwy oliwkowozielonej z ciemniejszymi plamami na każdej tarczce. Żółwie te mają ciemnawe kończyny , miejscami żółtawe . Cechą indywidualną jest występowanie czterech pazurów na wszystkich łapach . Duże żółwie mierzą od 15 do 23 cm, przy czym żółwie płci żeńskiej są większe niż samce .
1
Jul

Gdy potrzebujemy stróża na czterech łapach

owczarek niemiecki
Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór psa, który będzie strzegł naszego domu, jest równie decydujący jak wybór sukni ślubnej czy marki samochodu. Jednak w przeciwieństwie do sukni i auta, w przypadku psa mamy do czynienia z żywym stworzeniem, które może zawieść nasze oczekiwania. Wtedy nie możemy odrzucić jego przywiązania i miłości, a starać się by więź człowieka z psem była trwała i oparta na wzajemnym szacunku.
1
Jul

Należy wychować swojego psa

Autor: Gore Fiendus (Jerry Frausto)'s
Każdy z nas marzy o tym, aby jego pies był psem idealnym, najlepiej czytającym w myślach właścicielowi. Takie rzeczy obserwujemy niestety jedynie w filmach, a o to, aby nasz pies był idealny lub choć przypominający ideał zachowania, jego pan musi zadbać sam poprzez odpowiednie metody wychowawcze.
1
Jul

Zaproś do swojego lokum trochę egzotyki

skorpion
Autor: Stuart Mckiggan
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjątkowo przygotowana baza możliwości sklepu zoologicznego wywiera znaczne wrażenie na klientach. Np. agama brodata cena pokazuje różnorodność oraz|u zaangażowanie specjalistów. Profesjonalne podejście naszych fachowców udowadnia, jaką dbałością i troską otaczani są klienci. Rozbudowana paleta propozycji do wyboru wskazuje na spore zaangażowanie naszej firmy w dostosowywanie dalszych propozycji. Baza ofert do wyboru jest zadziwiająca, dlatego warto nieprzerwanie odświeżać nowe propozycje.
27
Jun

Jakim sposobem zadbać o naszego czworonoga podczas podróży?

kot
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
W dniu dzisiejszym bardzo spora część naszego społeczeństwa posiada własne zwierzę hodowlane. Jest to w pewnej mierze pewien zwyczaj, bowiem wielokrotnie wybrany przez nas zwierzak jest traktowany prawie jak nowy domownik. Wraz z permanentnie zbliżającym się do nas czasem wakacyjnym i naszymi częstymi wyjazdami jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania im słusznych warunków w tym wyjątkowo przykrym czasie.
Tags:
24
Jun

Jak pies z kotem - powiedzenie które czasem nabiera nowego sensu

Pierwsze zwierzę
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
W moim rodzinnym domu zwykle było mnóstwo zwierzaków. Mój dziadek pracował w schronisku, i niejednokrotnie zdarzało się dziadkowi przyprowadzić do naszego mieszkania kulawego pieska czy też małego kotka.
Syndicate content