zwierząt

7
May

Nie oszczędzajmy na swoim psiaku

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu
Nie uważajmy, że posiadanie psa to wielki koszt, no i mega wyrzeczenie, lecz dostrzegajmy, iż są jakieś problemy, które niejako wynikają z konieczności zadbania o swojego psa. W takim razie: jeżeli mimo wszystko coraz trudniej sfinansować utrzymanie psiaka, trzeba rozejrzeć się za ciekawymi opcjami.
21
Mar

Sklep dla domowych pupili bez wychodzenia z domu

pies
Autor: DragonLord878
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz pupila, chociaż przynajmniej raz odwiedził sklep zoologiczny. Nie zawsze było to spotkanie przyjemne biorąc pod uwagę woń czy ograniczone lokale. Alternatywą dla tych sklepów staje się sprzedaż artykułów dla zwierząt w sieci.
29
May

Najlepsze kuwety

Oczko
Autor: cliff1066
Źródło: www.flickr.com
W trakcie zakupu nowego zwierzęcia potrzeba zatroszczyć się o bardzo wielką liczbę kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt. Każdemu zależy, by jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i koty nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybór dobrych akcesoriów dla zwierzęcia nie jest zwyczajowo kwestią banalną. W natłoku firm zajmujących się tego rodzaju działalnością prosto stracić orientację.
13
Nov

Sklep zoologiczny w Internecie

Autor: Qole Pejorian
Nowe technologie sprawiają, że życie staje się wygodne i banalne. Wiele rzeczy można kupić, nie wyściubiając nosa za próg czterech kątów. W Internecie pracują już sklepy w zasadzie z każdej możliwej branży. Zobaczysz tu więc sklep z obrazami, hurtownię mebli, ofertę renomowanego producenta znakomitych win z południowej Francji i tak dalej. I nie tylko ty możesz skorzystać na błyskawicznych zakupach z dowozem do miejsca zamieszkania, lecz również twój czworonożny podopieczny. Aktualnie nawet psy posiadają swój sklep zoologiczny w internecie!
Syndicate content