wypożyczalnia

17
Apr

Gdzie wynająć pojazd dostawczy?

czerwony tir na parkingu
Autor: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com
Auta zaopatrzeniowe wykorzystuje się przede wszystkim do transportu produktów w małych przedsiębiorstwach bądź w zawodowej flocie transportowej przedsiębiorstw logistycznych. Bywają czasami okoliczności, w których to zwykłemu Kowalskiemu przydałby się taki pojazd. Na przykład wtedy, kiedy organizuje przenosiny do innego domu czy mieszkania, albo przetransportowanie okazałych zakupów.
17
Apr

Jak działają przedsiębiorstwa mające w ofercie wynajem aut?

Wynajmowanie aut w nad Wisłą kojarzy się głónie z usługami biznesowymi. Na ogół uważa się, że koszt pożyczenia auta jest duży, że się nie opłaca. A koszty wcale nie są wygórowane. W zasadzie opłata za wynajem auta na dobę odpowiada mniej więcej kosztom całodziennego korzystania z usług taksówkarza. Ale, w odróżnieniu od usług firm taksówkarskich, samochody z wypożyczalni przeważnie są nowe, lub bardzo świeże. Ponadto wiele osób zwyczajnie lubi prowadzić, czego nie da się zrobić z taxi.
21
Mar

Ciekawa oferta aut do wynajęcia

wnętrze samochodu
Autor: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com
Wypożyczalnia samochodów, to aktualnie wyjątkowo często poszukiwane miejsce, gdzie istnieje możliwość nabyć na wyznaczony okres samochód, jaki po prostu umożliwi na przemieszczanie się po poszczególnym terenie. Aktualnie na terytorium naszego państwa tworzonych jest znacznie większa ilość tego typu wypożyczalni, co z pewnością jest niesamowicie dogodnym rozwiązaniem, bo w ten sposób turyści, jak też osoby jakim samochód się zepsuł, mogą wypożyczyć dane auto i z niego w pełni korzystać.
21
Mar

Jak można prędko wypożyczyć auto?

Ford Fiesta
Autor: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem dzieją się sytuacje w naszym życiu, kiedy auto niezbędne jest w trybie natychmiastowym. Może to być nagłe zajście, nieoczekiwany wyjazd w pilnej sprawie, czy też potrzeba odwiedzenia wielu lokalizacji w niedługim czasie. A nawet wtedy, kiedy nasz pojazd zostanie popsute a powodu wypadku drogowego. Co wówczas zrobić? Jakie warunki muszą zostać spełnione, żeby uzyskać zwrot kosztów wynajmu samochodu na zastępstwo?
Syndicate content