warsztat

4
Apr

Przydarzyła Ci się awaria auta? Dowiedz się jak wyszukać najlepszy warsztat, w którym problem zniknie

mechanik w pracy
Każdy posiadacz auta oczywiście wie, co oznacza zepsuty samochód. Problem z korzystaniem z niego, co poważnie utrudnia funkcjonowanie, jest dość kłopotliwe dla załatwiania codziennych spraw. Część z usterek można usunąć samemu. Co jednak, kiedy w grę wchodzi przykładowo naprawa opon bądź silnika?
21
Mar

Przegląd samochodowy

Autor: Richard Hsu
Z pewnością większość z nas nie może już sobie przedstawić swojego życia bez auta. Swój pojazd to we współczesnym świecie po prostu wymóg. To właśnie autem większość z nas przyjeżdża do miejsca pracy. Niestety, wbrew obietnicom urzędników miejskich, nie można liczyć na transport publiczny. Bilety cały czas drożeją, a wygoda podróżowania nie poprawia się, oprócz tego, autobusy zwykle się spóźniają.Wyruszając na urlop nie warto korzystać z kolei państwowych. Podróżowanie pociągiem dzisiaj zaczyna przypominać sport ekstremalny.
17
Mar

Serwis samochodowy

gam. fiat
Autor: Fiat Auto Poland S.A.
Źródło: Fiat Auto Poland S.A.
Na pewno wielu z nas nie może już sobie wyobrazić codziennego funkcjonowania bez samochodu. Własny pojazd to we współczesnym świecie wręcz przymus. To przecież samochodem wielu z nas jeździ do miejsca pracy. Niestety, wbrew obietnicom urzędników miejskich, nie można liczyć na komunikację miejską. Bilety wciąż drożeją, a komfort podróżowania nie poprawia się, poza tym, autobusy często się spóźniają.Wyruszając na wczasy nie warto ufać również kolei państwowych. Jazda pociągiem dzisiaj zaczyna przypominać sport ekstremalny.
10
Jan

W jaki sposób skutecznie wyciszyć samochód? Sprawdź kilka prostych metod

Samochód sportowy
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, czy podczas podróżowania danym samochodem będziemy mogli cieszyć się faktycznie dobrym poziomem komfortu nierzadko może decydować wiele najróżniejszych rzeczy. Bez wątpienia warto poświęcić temu nieco uwagi, bo czasem okazuje się, że nawet w najlepszych samochodach mamy sporo rozmaitych możliwości w kwestii poprawy poziomu takiej wygody, co oczywiście jest niezwykle ważną sprawą dla osób, które spędzają za kierownicą wiele godzin.
Syndicate content