wakacje

9
Jun

Wakacje w roku 2014

Wakacje zbliżają się naprawdę ogromnymi krokami, pora więc zacząć myśleć o nich na poważnie jak również planować własny wyjazd. Warto więc przeglądać nowe ulotki reklamowe na wczasy 2014 i orientować się w ofertach znakomitych a, także cenionych biur podróży. Czy w takim roku należy wyprawić się do Egiptu, Maroka, a może najlepsza opcją będą wczasy Bułgaria?
9
Jun

gdzie na wakacje

Wakacje są już coraz to bliżej, pora więc najwyższy przemyśleć mocniej o tym gdzie chce się udać. Opcji jest tutaj mocno wiele, dlatego zaleca się podejmowanie ostrożnych decyzji. Opłaca się przy takim sprawa jasna podążać za swoimi marzeniami. Współcześnie istnieje przecież silnie wiele okazji do znalezienia konkretnej dla konkretnej osoby propozycje wakacyjnej.
25
Mar

Gdzie można jechać na urlop?

budynki w Madrycie
Autor: Olga Khomitsevich
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie każdego roku, dla części z nas, to czas planowania i podejmowania całkowicie nowych postanowień. Wszystko to robimy po to, by nie poddawać się rutynie, pielęgnować zdrowie, albo wzbogacać się o nowe doświadczenia. Dla niektórychbędzie to zmiana diety, dla innych systematyka w uprawianiu ulubionego sportu, a dla jeszcze innych nowe hobby. Warto próbować nowych rzeczy – jeśli okażą się one inne i mniej ciekawe niż zakładaliśmy, zawsze przecież można powrócić do starych nawyków.
25
Mar

Czy pojechać na wypoczynek do zagranicznych kurortów?

Jeśli bardzo chcesz żeby pojechać na wakacje, nie musisz czekać na lato. Każdego wielbiciela wysokich temperatur, egzotycznego klimatu a także błękitnych wód zachęcamy do wyjazdów na zimowy urlop w egzotycznych zakątkach świata, gdzie słoneczna pogoda oraz letni klimat trwają cały rok.
24
Mar

Dokąd wybrać się na urlop w 2014 roku?

Do wakacji, gotowi, start!
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Są osoby, które lubią jeździć w okresie ferii zimowych porze zimowej do najbardziej znanych ośrodków narciarskich, z kolei inni chociaż na moment przypomnieć sobie jakie wspaniałe letnie promienie słoneczne. Jak powszechnie wiadomo, okres zimowy to także bardzo dobry czas na wybór zbliżających się wakacji, w związku z tym zainteresowanie najpopularniejszymi kierunkami wypoczynkowymi żywo rośnie, rośnie także ilość odwiedzin i rezerwacji na serwisach internetowych zaufanych touroperatorów.
21
Mar

Dlaczego opłaca się zabukować letni urlop first minute?

Egipt, wakacje w Egipcie
W najzimniejszych miesiącach roku nostalgicznie oczekujemy na wiosnę i lato. Długie, słoneczne dni wzbudzają energię do życia po ciężkim dniu w pracy i z większą przyjemnością planujemy jak spędzić wolny czas poza domem. Aczkolwiek za oknem jest jeszcze chłodno, szaro i posępnie jest to idealny czas na obmyślenie letniego urlopu. Z jakich powodów właśnie teraz?
21
Mar

Gdzie wybrać się na wczasy w tym roku?

grecja, sanorini
Autor: Neil Thompson
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością nie jesteśmy w stanie się już doczekać letniego wyjazdu. Oczekujemy na zasłużone wakacje z niecierpliwością. Przez okrągły rok pracowicie wykonywaliśmy powszednie obowiązki. Ale powoli nasza energia się wyczerpuje. Trzeba jak najszybciej naładować swoje akumulatory.
21
Mar

Bułgaria – co należy zwiedzić

W nowym tysiącleciu należy silnie postarać się, aby każde wakacje okazały się zdecydowanie przeżyciem cudownym. Na początek warto wiedzieć, że nie tylko oblężone przez turystów miejsca, takie jak Tunezja, Grecja czy Norwegia są warte zobaczenia. Bułgaria to nadzwyczaj trafiona opcja.
10
Feb

Niedrogie wakacje w Turcji

Turcja
Autor: G.OZCAN
Źródło: http://www.flickr.com
Turcja to piękny kraj, który ostatnimi czasy szybko się rozwija, niejako przeistacza się w potęgę. Jednakże może zostawmy kwestie gospodarczo-polityczne, zapewne przeciętnego turystę mało one obchodzą... Pomyślmy, czy wczasy w turcji są warte naszej uwagi. Czy z pewnością Turcja jest takim miejscem, które jest w stanie zagwarantować dla nas wypoczynek? Z pewnością tak! W końcu można powiedzieć, iż Turcja to taki kraj, który należy do najładniejszych na świecie. A takie jest przynajmniej moje skromne zdanie - tak naprawdę zgadzają się z nim nie tylko mieszkający w Turcji.
8
Jan

Wybierasz się na odpoczynek nad morzem? Garść wskazówek, o których nie słyszałeś

Morze Bałtyckie
Autor: MVolkmann
Źródło: http://www.flickr.com
Bałtyk stanowi świetną alternatywę, jeśli chodzi o spędzenie letnich wakacji. Nadmorskie kurorty prezentują zróżnicowaną ofertę dotyczącą rozrywki i noclegów zależnie od rozmiarów i lokalizacji. Istnieją w kraju miejsca słynące z wyjątkowo czystych i urokliwych plaż. Z kolei często jest tak, że najbardziej oblegane i popularne nadmorskie miejscowości posiadają bardzo małą i krótką plażę. Tak jest przykładowo w Sopocie. Oprócz tego modne kurorty są najczęściej bardzo zatłoczone, co utrudnia wypoczywanie.
Syndicate content