usługi

14
Mar

W jaki sposób zadbać o swój pojazd, aby służył nam przez wiele lat? Serwisy samochodowe, akcesoria i produkty do pielęgnacji

samochód, auto
Autor: www.forelite.pl
Źródło: www.forelite.pl
Każdy posiadacz samochodu powinien zadbać o swój pojazd, niezależnie od tego jak często się nim porusza. Auta tak jak inne pojazdy lub urządzenia mechaniczne mogą ulec uszkodzeniom w wyniku eksploatacji albo jazdy w niekorzystnych warunkach. Można o nie zadbać na wiele sposobów.
7
Apr

Dlaczego warto wynająć busa prowadząc własną firmę?

stary Polski autobus
Autor: Felix O
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy, jakie mają do zaoferowania wynajem autobusów lub innego rodzaju pojazdów przede wszystkim mają obowiązek być zaznajomione ze wszystkim, co kieruje się do takiej działalności gospodarczej. Są zobligowane wiedzieć, jakie dokładnie postulaty są ważne, gdy dyskutować o wynajmowaniu pojazdów oraz muszą również w odniesieniu nich całkowicie się dostosować.
18
Feb

Opony

Opona, felga
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zadbanie o trwałe bądź wysokojakościowe opony do każdego pojazdu do łatwych zadań obecnie nie należy. Warto, aby te były mocno przystosowane do wszystkich możliwych warunków atmosferycznych bądź ciężaru jest co jakiś czas konieczne. Jak jednak dobrać opony czy też wspaniałe wypełnianie opon, komu dobrze zaufać w tej sprawie? Zdecydowanie najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące opony i kierować się opiniami jedynie cenionych i sprawdzonych fachowców w tej dziedzinie.
19
Nov

W jaki sposób tanio kupić i wymienić reflektory we własnym samochodzie?

Reflektor samochodowy
Autor: Eric Kilby
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawdę nie cierpię, gdy coś złego dzieje się z moim samochodem. A posiadam niestety francuskie auto, a więc dosyć często mam kłopoty. Być może nie wszystkie francuskie samochody są kiepskiej jakości, ale gdybym miał pieniądze, bardzo szybko wymieniłbym Francuza na Niemca bądź Koreańczyka. No dobra, lecz nie chciałbym pisać w tym artykule o mojej sporej awersji do francuskiej motoryzacji. To pozbawione sensu. Wolałbym za to nieco napisać o wymianie reflektorów.
Syndicate content