turysta

15
Jun

Poprzedzająca wczasy rezerwacja noclegu zagwarantowaniem dobrego urlopu w Pieninach

Pieniny
Autor: PolandMFA
Źródło: www.flickr.com
Pieniny uważa się za jedno z najpopularniejszych obszarów turystycznych w Polsce. Trzy Korony, Zamkowa Góra, Wąwóz Homole, czy Rezerwat Zielone Skałki, to jedne z licznych zakątków, które trzeba tam zwiedzić.
5
May

Egipt jest wciąż świetną destynacją!

egipt
Autor: Adam Inglis
Źródło: http://www.flickr.com
Świat jest zbyt łatwy, abyśmy mogli przebywać tylko w ojczyźnie. Oczywiście i u nas nie brakuje niezmiernie wielu pięknych miejsc, lecz jeżeli mamy tylko kasę, paszport oraz trochę wolnego, z pewnością musimy mocno docenić wyjazdy za granicę. Zresztą trudno przekonywać Polaków do wyjeżdżania - tzn. w 2013 roku wypoczywało poza Polską najwięcej Polaków w naszej historii. To doskonale pokazuje, że tak naprawdę biuro podróży w jakimś z miast naszego kraju to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Choć naturalnie nie ma sensu poruszyć w tym tekście kwestii związanych z biznesem. Przydałoby się choćby na moment wypocząć, nareszcie zapomnieć o pieniądzach.
26
Jun

Gdzie się wybrać na wakacje?

Upragniony wypoczynek nadchodzi wielkimi krokami. Sezon urlopowy już tuż tuż, a zatem czas najwyższy pomyśleć o wczasach dla całej rodziny. Wszyscy wyczekujemy z niecierpliwością na zasłużony relaks. Przez okrągły rok pracowicie wypełnialiśmy wszelkie swoje obowiązki, zarówno te w domu, jak i zawodowe. Teraz pora na relaks i beztroskie lenistwo.
Syndicate content