turysta

15
Jun

Poprzedzająca wczasy rezerwacja noclegu zagwarantowaniem dobrego urlopu w Pieninach

Pieniny
Autor: PolandMFA
Źródło: www.flickr.com
Pieniny uważa się za jedno z najpopularniejszych obszarów turystycznych w Polsce. Trzy Korony, Zamkowa Góra, Wąwóz Homole, czy Rezerwat Zielone Skałki, to jedne z licznych zakątków, które trzeba tam zwiedzić.
5
May

Egipt jest wciąż świetną destynacją!

egipt
Autor: Adam Inglis
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz świat jest za łatwy, abyśmy musieli siedzieć tylko w Polsce. Naturalnie i w Polsce nie brakuje niesamowicie wielu ładnych miejsc, ale jeśli mamy tylko kasę, paszport oraz wolne, bez dwóch zdań musimy bardzo docenić wyjazdy za granicę. Zresztą trudno przekonywać Polaków do wyjazdów - to znaczy w 2013 roku wypoczywało poza granicami najwięcej Polaków w naszej historii. To doskonale pokazuje, że w sumie biuro podróży w jakimś z polskich miast to strzał w dziesiątkę. Choć oczywiście nie ma większego sensu poruszać w tym tekście zagadnień związanych z biznesem. Warto chociażby na moment odpocząć, wreszcie zapomnieć o pieniądzach.
26
Jun

Gdzie się wybrać na wakacje?

Upragniony wypoczynek nadchodzi wielkimi krokami. Sezon urlopowy już tuż tuż, a zatem czas najwyższy pomyśleć o wczasach dla całej rodziny. Wszyscy wyczekujemy z niecierpliwością na zasłużony relaks. Przez okrągły rok pracowicie wypełnialiśmy wszelkie swoje obowiązki, zarówno te w domu, jak i zawodowe. Teraz pora na relaks i beztroskie lenistwo.
Syndicate content