transport

27
May

Podróże po świecie tanio oraz wygodnie

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Kiedy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, wtedy stajemy przed dylematem, jaki środek transportu wybrać. Są osoby, które nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie samochodem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, postojów kiedy tylko mają ochotę i temu podobne kwestie.
3
Sep

Ekonomiczne gotowe garaże dla Twego samochodu

Garaż samochodowy
Autor: Kevin Dooley
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy doświadczony kierowca dobrze wie, że długotrwałe wystawianie pojazdu na wpływ czynników atmosferycznych ma dla niego opłakane skutki. Nie chodzi tu jedynie o typowe zewnętrzne zabrudzenie, gdyż zasadniczo każdy element samochodu jest wówczas narażony na błyskawiczne niszczenie.
8
Jul

Jak wyszukać sprawdzoną firmę trudniącą się usługami transportowymi

Samochód dostawczy, transport
Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu
Usługi transportowe pomiędzy krajami Europy w znacznej mierze opiera się na przewozie produktów drogą lądową. Transport tego typu jest niezbyt korzystny finansowo ze względu na ceny paliwa, w dodatku posiada negatywny wpływ na środowisko. Z punktu widzenia marketingowego jednak takiego typu transport zdaje się być niezwykle wygodny oraz bezproblemowy. Pomimo wysokich cen paliwa oraz bardzo dużych kosztów pojazdów ciężarowych, liczni przedsiębiorcy skłonni są używać właśnie z takiego rodzaju transportu.
4
Jul

Limuzyny to wygoda która już nie jest zarezerwowana wyłącznie dla bogaczy

wynajem limuzyn
Autor: Seluryar
Źródło: http://www.flickr.com
Planujesz w wyjątkowy sposób uczcić wieczór kawalerski, a poza tym uwielbiasz piękne pojazdy? Zapewne zaciekawią cię więc limuzyny Kraków. Tego typu wieczory powinny być niezapomniane, nie tylko dla przyszłego pana młodego, ale przede wszystkim zaproszonych gości. Z tego powodu należy zorganizować coś interesującego, a oprócz tego zaskakującego. To niezapomniane emocje, kiedy na parkingu przed mieszkaniem na uczestników wieczoru kawalerskiego będzie oczekiwała piękna, wielka limuzyna!
13
May

Opony do ciężarówki. Jakie opony nabyć do tira

opony ciężarowe
Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu
Dbałość o trwałe oraz wysokojakościowe opony do ciężarówki, które będą przystosowane do wszelkich warunków pogodowych i ciężaru całego pojazdu to dziś kwestia priorytetowa dla większości profesjonalnych kierowców. Każdy kierowca tira z pewnością zastanawiał się o tym, czym właściwie powinny odznaczać się dobre opony ciężarowe do ich pojazdu. Nie jest to jednak czasem prosta sprawa, toteż trzeba się jej silniej przyjrzeć.
17
Apr

Gdzie wynająć pojazd dostawczy?

czerwony tir na parkingu
Autor: Colby Stopa
Źródło: http://www.flickr.com
Auta zaopatrzeniowe wykorzystuje się przede wszystkim do transportu produktów w małych przedsiębiorstwach bądź w zawodowej flocie transportowej przedsiębiorstw logistycznych. Bywają czasami okoliczności, w których to zwykłemu Kowalskiemu przydałby się taki pojazd. Na przykład wtedy, kiedy organizuje przenosiny do innego domu czy mieszkania, albo przetransportowanie okazałych zakupów.
21
Mar

Czy można mówić motoryzacja jest dziedziną pełną niespodzianek?

samochód
Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że motoryzacja z pewnością jest jedną z dziedzin życia, która ma niezwykle duży wpływ na kształt naszej codzienności. W tym miejscu bez wątpliwości powinno się przyznać, że bardzo wielu z nas posiada już swoje prywatne środki transportu, w związku z tym tez nie sposób obyć się bez ich codziennego wsparcia. Niemniej pomimo tego wraz zbiegiem czasu zauważamy, że w naszym kraju znajduje się wybitnie duże grono pasjonatów motoryzacji, dla których posiadanie własnego samochodu to z pewnością za mało.
21
Mar

Kraków, świetne miejsce na spędzenie długiego weekendu.

Samochód terenowy marki Ford
Autor: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Kraków uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jego rozliczne zabytki i niepowtarzalna historia powodują, że miasto jest nader atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej zwiedzanym polskim miastem, rocznie przyjeżdża do niego 7 do 8 mln turystów. Liczba jest imponująca, a miliony ludzi nie powinna być w błędzie. W takim razie co powinniśmy obejrzeć?
21
Mar

Jak można prędko wypożyczyć auto?

Ford Fiesta
Autor: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem dzieją się sytuacje w naszym życiu, kiedy auto niezbędne jest w trybie natychmiastowym. Może to być nagłe zajście, nieoczekiwany wyjazd w pilnej sprawie, czy też potrzeba odwiedzenia wielu lokalizacji w niedługim czasie. A nawet wtedy, kiedy nasz pojazd zostanie popsute a powodu wypadku drogowego. Co wówczas zrobić? Jakie warunki muszą zostać spełnione, żeby uzyskać zwrot kosztów wynajmu samochodu na zastępstwo?
26
Feb

Jak odpowiednio wybrać bezpieczne usługi transportowe

wysoki autokar
Autor: www.royal.class.Leroy-be - 2014 - Quality - Leroy
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy wymienić bardzo wiele rozmaitych sytuacji w których możemy potrzebować dobrych usług dotyczących transportu osób. Świetnym przykładem może tutaj być chociażby planowanie wycieczki dla jakiejkolwiek większej grupy – obowiązkowo powinniśmy wtedy zainteresować się bliżej różnymi ofertami związanymi z czymś takim i poświęcić odrobinę czasu na wybranie wśród nich czegoś naprawdę dla siebie odpowiedniego.
Syndicate content