rasa

1
Jul

Gdy potrzebujemy stróża na czterech łapach

owczarek niemiecki
Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór psa, który będzie strzegł naszego domu, jest równie decydujący jak wybór sukni ślubnej czy marki samochodu. Jednak w przeciwieństwie do sukni i auta, w przypadku psa mamy do czynienia z żywym stworzeniem, które może zawieść nasze oczekiwania. Wtedy nie możemy odrzucić jego przywiązania i miłości, a starać się by więź człowieka z psem była trwała i oparta na wzajemnym szacunku.
10
Jun

Rzeczy przydatne przy szczeniaku w domu

pies
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Pies w domu to duże wyzwanie. Co najważniejsze decyzja musi być poprzedzona paroma etapami. Powinniśmy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Czy mamy odpowiednią ilość czasu na wychowywanie i chodzenie na spacery z zwierzakiem? Czy ma się kogoś kto się nim zaopiekuje w szczególnych sytuacjach jak na przykładowo pilna podróż? I co ważne, czy możemy o sobie powiedzieć "odpowiedzialni" i gotowi na opiekę nad szczeniakiem?
14
May

Psy do pilnowania posesji - jaką rasę wybrać?

tibetan mastiff
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Kupno rasowego psa większość osób traktuje bardzo serio. Głównie dlatego, że jest to całkiem spory wydatek. Z tego powodu rasowy pies często jest czymś więcej niż tylko kompanem człowieka. Drogi pies, podobnie drogi samochód potwierdza life style swojego właściciela.
Syndicate content