Polska bez dwóch zdań jest bardzo urokliwym krajem!

W Polsce jest dużo pięknych atrakcji turystycznych. Być może nie aż tyle co w przykładowo Hiszpanii albo Australii, ale tak czy siak Polacy nie mogą miewać najmniejszych kompleksów - tak się składa, że mieszkamy w fajnym kraju. Dosłownie każdy rejon w Polsce to takie miejsce, w którym wszyscy spragnieni atrakcyjnych miejsc mają możliwość znaleźć naprawdę wiele.
Można śmiało powiedzieć, że Karkonosze, Wrocław albo Bolesławiec są tymi miejscami, które mogą się podobać. Sugerowanie, iż nie jesteśmy pięknym krajem jest całkowicie nie na miejscu. Rzeczywistość jest taka, że w wielu przypadkach zagraniczni turyści są pod wielkim wrażeniem. Być może wielu nie umie docenić uroków swojego kraju, ponieważ fajne widoki niejako się nam nieco przejadły. Owa teoria w sumie miałaby dużo sensu, ponieważ nawet Portugalczycy bądź Kanadyjczycy często nie potrafią docenić walorów zamieszkiwanego przez siebie kraju. Jakimiś rodzynkami z całą pewnością nie jesteśmy...

Gdy będziemy tak sobie poruszać się po Polsce, pewnie będziemy niejako zobowiązani korzystać z usług hoteli. Jak jest z hotelami w Polsce? Generalnie o porządny, przedni pod każdym względem hotel aż tak mocno trudno to tak naprawdę nie jest.
hotel
Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże pod pewnymi wyjątkami: należy sprawdzić wpierw to, które hotele w Bolesławcu są faktycznie OK. Czyli byłoby super, gdybyśmy mieli możliwość jeszcze przed przyjechaniem do hotelu przekonać się czy istotnie hotel jest korzystny dla zwykłego podróżnego. Na całe szczęście funkcjonuje znaczna ilość serwisów rezerwacyjnych, a więc nie wydaje się, abyśmy mieli wielki kłopot z natrafieniem na bardzo dobry hotel. Naturalnie za taką cenę, którą na spokojnie jesteśmy w stanie przyjąć.


Bo wiadoma sytuacja: w szczególności na polskiej prowincji, która jest wielce urokliwa, lecz przy tym nieco przesunięta na dalszy plan, nie jest zbytnio prosto o takie noclegi, które są eleganckie, dobrze prowadzone, a do tego względnie tanie. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że ciągle branża noclegowa w naszym kraju będzie szybko się rozwijać, być może duża impreza sportowa na miarę EURO 2012 może pomóc?