pokarm

11
Jul

Utrzymanie własnego czworonożnego przyjaciela mogłaby być trochę mniejszym kosztem

piesek
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie zwierzaka w domu to bardzo duża frajda, ale również odpowiedzialność! Jeżeli powiedzmy mamy psa bądź chomika, jesteśmy bądź co bądź odpowiedzialnymi za ich życie. Zatem w zupełności odpada kilkumiesięczna wyprawa do Azji zorganizowana spontanicznie: na sam początek przydałoby się znaleźć dobrego znajomego uwielbiającego zwierzęta, który co najważniejsze z chęcią zaopiekuje się akurat naszym zwierzątkiem.
21
Mar

Turkuć podjadek to owad obecnie rzadko występujący w w polskim środowisku

obraz lazu
Autor: Oleh Slobodeniuk
Źródło: http://www.flickr.com
Polska położona jest w umiarkowanej strefie klimatycznej, gdzie występuje stosunkowo przejrzysty i odczuwalny rozdział na pory roku. To dla dużej ilości zwierząt i roślin dogodne warunki do rozwoju, bo nie brakuje pożywienia, wody, czy również innych substancji, które są potrzebne do życia.
21
Mar

Gdy posiadamy kociaka w mieszkaniu

Koty to zadziwiające istoty. Każdy, kto ma to zwierzę w mieszkaniu, z pewnością to potwierdzi. Jeżeli zatem w odpowiedzi na niezliczone prośby naszego brzdąca, chcemy mu w końcu kupić jakieś zwierzątko, warto pomyśleć właśnie o kotku.
Koty to zwierzaki niezmiernie niezależne. Mogą sobie poradzić bez człowieka, jednakże wielkodusznie znoszą naszą obecność w mieszkaniu. Kiedy bowiem decydujemy się na kotka, musimy wiedzieć, że wpuszczamy do swojego domu niepodzielnego króla. To właśnie od niego zależy, kiedy można go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które posiada kotka, na pewno nauczy się cierpliwości, ponieważ ten zwierzak na pewno nie pozwoli sobą manipulować.
21
Mar

Koty w naszym mieszkaniu

Dzieciaki w pewnym wieku dorastają do pewnej odważnej decyzji i pewnego cudownego ranka mówią nam, że chcą mieć zwierzaka. Może to być wpływ rówieśników. Jeżeli w mieszkaniu obok jakiś maluch ma świnka morska lub inne zwierzątko jest na osiedlu kimś. Pozostałe dzieci chcą przecież zwierzątko ponosić, pofiglować z nim odrobinę. W tym przypadku ten maluch staje się królem i jedynie od jego humoru zależy, kto tym razem weźmie na ręce jego świnkę.
Syndicate content