podróże

31
Oct

Planujemy wyprawę? Obowiązkowo musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach

gps
Solidny plan to połowa sukcesu. Nim gdzieś wyruszymy powinniśmy powziąć odpowiednie przygotowania, jakie spowodują, iż nasza wyprawa będzie prawdziwą przygodą, lecz bez „przygód”, których za żadne skarby byśmy nie chcieli.
9
Jun

gdzie na wakacje

Wakacje są już coraz to bliżej, czas więc najwyższy zastanowić się mocniej o takim gdzie chce się udać. Opcji bywa tutaj silnie wiele, dlatego poleca się podejmowanie ostrożnych decyzji. Dobrze przy takim rzecz jasna podążać za własnymi marzeniami. W obecnych czasach jest przecież bardzo wiele okazji do znalezienia konkretnej dla danej osoby propozycje wakacyjnej.
30
May

Podróż do Portugalii

Porto w Portugalii 2
Autor: Athena Lao
Źródło: http://www.flickr.com
Podróż potrzeba zwykle planować z wyprzedzeniem, co niestety z reguły nie bywa za proste. Trudno obecnie zwykle zdecydować się na to do jakiego kraju się udać. Rozliczne biura podróży prześcigają się w coraz to bardziej atrakcyjniejszych ofertach, które o wiele utrudniają całkowite zorientowanie się w tym temacie. Sprawa niby drugorzędna, zwykle okazuje się być użyteczna jeśli ktoś szuka w miarę tanich, ale perfekcyjnych wakacji. Słoneczna Portugalia, a może raczej Egipt albo Ameryka?
30
Apr

Urlop w niezwykle ciekawym miejscu

budynki w Madrycie
Autor: Olga Khomitsevich
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chodzi o kraj taki jak Grecja, dostrzega się ogromny wybór możliwości. Warto systematycznie sprawdzać innowacje, jakimi zaskakują nas organizatorzy takich wyjazdów. Opcje w zasięgu ręki jest wiele, z tego też powodu rekomendowane jest zwracać na nie szczególną uwagę. Wybierając dla siebie oferty trzeba kierować się nie tylko swoimi oczekiwaniami oraz priorytetami, jednak również osób wyjeżdżających z nami. Najniższe ceny oraz gwarancja doskonałych wrażeń udowadniają niezwykłe możliwości, które są na wyciągnięcie ręki.
19
Jun

Ekskluzywne latanie

Last minute Turcja
Źródło: www.orlica.pl
Podróż samolotem jest jednym z doświadczeń, których doświadczyła tylko część osób. Część osób cierpi na strach przed znalezieniem się w powietrzu i z tego powodu wybierają przemieszczanie się innymi środkami lokomocji. Wbrew pozorom jednak, podróże samolotem są jedną z najbezpieczniejszych sposobów przemieszczania się. Wypadki lotnicze występują bowiem bardzo rzadko, znacznie rzadziej niż na przykład groźne wypadki samochodowe.
22
Apr

Co warto zabrać na podróżowanie motocyklem?

Autor: HONDA
Podróże pasjonują, nie tylko ludzi, którzy sami wciąż są w drodze i nie potrafią usiedzieć w domu. Książki podróżnicze są pochłaniane również przez zasiedziałych, którzy rzadko zmuszają się do wystawienia się poza teren miasta, nawet w okresie wakacji.
2
Oct

Szukaj tanich przelotów, spełniaj swoje marzenia

Wycieczki 7+7 – dla niezdecydowanych
Autor: Grecos
Źródło: Grecos
Wiele osób marzy o dalekich podróżach. Niekiedy bardzo często są one ciężkie do spełnienia. Zapracowanie, brak pieniędzy i czasu to zazwyczaj główne przyczyny. Zwłaszcza przez ten ostatni, człowiek po wielu latach może zobaczyć jak dużo okazji do podróży utracił. By tak się nie stało, swoje marzenia powinno się spełniać od razu, jeśli to tylko możliwe!
Syndicate content