pieniądze

27
May

Podróże po świecie tanio oraz wygodnie

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Kiedy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, wtedy stajemy przed dylematem, jaki środek transportu wybrać. Są osoby, które nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie samochodem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, postojów kiedy tylko mają ochotę i temu podobne kwestie.
7
May

Nie oszczędzajmy na swoim psiaku

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu
Nie uważajmy, że posiadanie psa to wielki koszt, no i mega wyrzeczenie, lecz dostrzegajmy, iż są jakieś problemy, które niejako wynikają z konieczności zadbania o swojego psa. W takim razie: jeżeli mimo wszystko coraz trudniej sfinansować utrzymanie psiaka, trzeba rozejrzeć się za ciekawymi opcjami.
26
Mar

Co trzeba wiedzieć w temacie wymiany opon?

Opona, felga
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Szczególnie w Polsce koncerny produkujące opony zarabiają wiele pieniędzy - przecież kierowcy w Polsce muszą zmieniać opony również w okresie zimowym. To powoduje, że po prostu musimy częściej, na przykład mieszkańcy Krety zmieniać opony. Choć zapewne w niektórych krajach i tak sprzedaż opon jest sporo większa, aniżeli u nas - wiadoma sprawa, bardzo często w zamożniejszych krajach wymiana opon w zasadzie nie jest znaczącym kosztem. Jednakże nie ma większego sensu pisać teraz o najważniejszych różnicach pomiędzy naszym krajem, a innymi państwami. To o czym przydałoby się napisać?
19
Dec

W jaki sposób zakupić bezproblemowo samochód?

samochód
Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Gdybym był miłośnikiem różnego rodzaju teorii spiskowych, to tak naprawdę rzekłbym, że wielkie koncerny motoryzacyjne inwestują wielkie pieniądze w to, aby ludzie bali się zakupu używanych samochodów. W końcu tyle się słyszy o nieuczciwych sprzedawcach. Naturalnie to żarcik, bo fakty są takie, że w zasadzie nie jest łatwo zakupić samochód. Chociaż może się wydawać, iż najważniejsze są fundusze, to nawet jeśli nie będziemy uskarżali się na ich brak, zapewne i tak napotkamy na spore problemy z tym by wreszcie zakupić solidne auto.
Syndicate content