obuwie

17
Apr

Jaki ekwipunek turystyczny będzie niezmiernie niezbędny w górach

Autor: www.nartyslowacja.pl
Wycieczka w góry to przedsięwzięcie, które nierzadko wymaga od turystów zakupienia odpowiedniego sprzętu. Oczywiście bardzo dużo zależy od tego, jak wysokie są góry, jakie wybiera się na wyprawę. Istnieją bowiem, również na terenie kraju, góry niespecjalnie wysokie, a w niektórych miejscach zupełnie płaskie. Tego rodzaju tereny nadają się do mało zaawansowanych wycieczek, a wręcz do spacerów.
17
Apr

Sprzęt przydatny w górach

Autor: www.nartyslowacja.pl
Wyprawa w góry jest przedsięwzięciem, które niejednokrotnie wymaga od uczestników posiadania odpowiedniego sprzętu. Rzecz jasna bardzo wiele zależy od tego, jak wysokie są góry, które wybiera się na wycieczkę. Są bowiem, też na terenie kraju, góry niespecjalnie wysokie, a miejscami całkowicie płaskie. Tego rodzaju tereny nadają się do mało zaawansowanych wypraw, a w zasadzie do spacerów.
16
Dec

Ciepły polar na jesienne dni

niebieski polar z nadrukiem
Autor: Rhona-Mae Arca
Źródło: http://www.flickr.com
Nad Wisłę zawitała słotna jesień, a niedługo rozpocznie się zima. Meteorolodzy twierdzą, że tego roku będzie się ona charakteryzowała wyjątkową surowością. To powoduje, że niezbędna staje się przechadzka do sklepu ciuchowego, w którym można znaleźć cieplutkie polary.
Syndicate content