morze

27
May

Urlop nad morzem

plaża
Autor: 4Logis.pl
Źródło: 4Logis.pl
Urlop to szczególny czas wypoczynku i różnych form wykorzystywania wolnego czasu. Ludzie wykorzystują ten czas na wiele rozmaitych sposobów. Dużo osób przykładowo chce zostać w domu i odpoczywać biernie, przykładowo nadrabiając zaległości w czytaniu książek. Jednak tempo bardzo długiego siedzenia przed komputerem powoduje, że nierzadko powstaje konieczność wypoczywania bardziej aktywnie.
8
May

Wszystko dla zdrowia

plaża Jastarnia
Autor: mariaaantonina
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy uwielbiają spędzać wolny czas nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to złączone z formą odpoczynku jaką lubi konkretna osoba, czy lubi ona odpoczywać na plaży i się opalać, czy może kocha wspinać się na górskie szlaki. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku preferujemy, nie musimy się nigdzie wybierać poza granice naszego kraju, ponieważ posiadamy niezasłonięty dostęp na równi do morza, jak i do gór.
24
Mar

Dokąd wybrać się na urlop w 2014 roku?

Do wakacji, gotowi, start!
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Są osoby, które lubią jeździć w okresie ferii zimowych porze zimowej do najbardziej znanych ośrodków narciarskich, z kolei inni chociaż na moment przypomnieć sobie jakie wspaniałe letnie promienie słoneczne. Jak powszechnie wiadomo, okres zimowy to także bardzo dobry czas na wybór zbliżających się wakacji, w związku z tym zainteresowanie najpopularniejszymi kierunkami wypoczynkowymi żywo rośnie, rośnie także ilość odwiedzin i rezerwacji na serwisach internetowych zaufanych touroperatorów.
8
Jan

Wybierasz się na odpoczynek nad morzem? Garść wskazówek, o których nie słyszałeś

Morze Bałtyckie
Autor: MVolkmann
Źródło: http://www.flickr.com
Bałtyk stanowi świetną alternatywę, jeśli chodzi o spędzenie letnich wakacji. Nadmorskie kurorty prezentują zróżnicowaną ofertę dotyczącą rozrywki i noclegów zależnie od rozmiarów i lokalizacji. Istnieją w kraju miejsca słynące z wyjątkowo czystych i urokliwych plaż. Z kolei często jest tak, że najbardziej oblegane i popularne nadmorskie miejscowości posiadają bardzo małą i krótką plażę. Tak jest przykładowo w Sopocie. Oprócz tego modne kurorty są najczęściej bardzo zatłoczone, co utrudnia wypoczywanie.
Syndicate content