Miejsca noclegowe

15
Jun

Poprzedzająca wczasy rezerwacja noclegu zagwarantowaniem dobrego urlopu w Pieninach

Pieniny
Autor: PolandMFA
Źródło: www.flickr.com
Pieniny uważa się za jedno z najpopularniejszych obszarów turystycznych w Polsce. Trzy Korony, Zamkowa Góra, Wąwóz Homole, czy Rezerwat Zielone Skałki, to jedne z licznych zakątków, które trzeba tam zwiedzić.
15
Jun

Domki jako świetny pomysł na urlopowy wyjazd

Wakacje nad morzem
Autor: Fons Heijnsbroek
Źródło: http://www.flickr.com
Każdego roku wiele rodzin ma dylemat gdzie wyjechać z dziećmi na wakacje, aby nie doświadczyć zawodu, a wakacje były przywoływane z uśmiechem przez cały rok. Dobór miejsc na podróżowanie z dziećmi jest przebogaty. Jedni wolą zaciszne piaszczyste plaże, inni ciekawe muzea, w których nie gonią za dotykanie okazów, a jeszcze inni gwarne aquaparki.
27
Apr

Gdzie spędzić fajny urlop? Zdecydowanie niezwykle gorąco rekomendujemy polskie góry!

miasteczko Szklarska Poręba
Autor: TijsB
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy coraz częściej jeździmy za granicę, czasami okazuje się, że zauroczeni egzotycznymi miejscami nie doceniamy naszego kraju. Tymczasem okazuje się, iż w Polsce można odszukać odwiedzić naprawdę piękne miejsca - wystarczy tylko nieco poszukać! Bez wątpienia jednym z miejsc, które zdecydowanie trzeba zwiedzić są nasze góry.
22
Apr

Szklarska Poręba o każdej porze roku jest świetna miejscem na wyjazd

szklarska poręba
Autor: Karol K
Źródło: http://www.flickr.com
Są takie regiony, które są wizytowane przez rzesze turystów, zarówno w okresie zimowym jak i wiosennym. Duże, popularne metropolie, Parki rozrywki, tropikalne kraje. Również miejscowości górskie należą do tej kategorii. Zima przyciągają miłośników szaleństw na nartach, wiosną i latem osoby, które lubią za dnia odpoczywać na łonie natury, a wieczorem bawić się w lokalnej dyskotece. Jednym z tego rodzaju miast jest Szklarska Poręba, perła Karkonoszy.
8
Jul

Pieniny to wspaniałe miejsce na wakacje. Odnajdziesz tu wielką ilość atrakcji i odpoczniesz od miejskiego hałasu

Pieniny
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nad Dunajcem nie brakuje miejsc ciekawych pod względem kulturowym, a z wartościowymi zabytkami możemy się tu zetknąć niemal na każdym kroku. W dolinie tej potężnej rzeki najbardziej znaczną uwagę przyciąga jednakże przyroda.
22
Oct

Na pewno warto wynająć pokój w pensjonacie i zwiedzać Polskę

hotel
Autor: Effective PR
Źródło: Effective PR
Polska to piękny kraj - chociaż głównie akurat nasza przyroda mocno się odróżnia, akurat pod względem miejskim, to tylko i wyłącznie małopolski Kraków jest delicją, czymś nieprzeciętnym. Oczywiście nie należy deprecjonować Gdańska albo Torunia, lecz w najróżniejszych zestawieniach najśliczniejszych miast w Europie to właśnie stara stolica naszego kraju piastuje najwyższe miejsca. Powinniśmy doceniać Kraków, chociaż Gdańsk oraz inne miasta także są niezwykłe.
22
Aug

O noclegach w Polsce - o czym należy pamiętać

Pokój hotelowy
Autor: Ann
Źródło: http://www.flickr.com
Krajowa turystyka staje się w nowym tysiącleciu znacząco popularna. Bardzo przyczyniają się do niej znacznie niższe ceny w porównaniu z turystyką zagraniczną, lecz także ułatwiony dostęp do olbrzymiej ilości informacji. Internet na pewno przyczynił się do powiększenia wiedzy na temat szczególnie atrakcyjnych rejonów Polski. Krajowe podróże są przeważnie niedrogie jak również idealne w zaplanowaniu – czasem wystarczy dostosowanie miejsca do swych potrzeb, szybkie zaplanowanie prawdopodobnych atrakcji oraz zapewnianie dobrego miejsca noclegowego. Wraz z rozkwitem krajowej turystyki nowe hotele , a także hostele wyrastają w tempie ekspresowym – także wpływy na finanse stają się coraz mocniej widoczne. Jakie możliwości noclegowe ma współczesny turysta w Polsce? Z pewnością warto się przyjrzeć paru najczęściej spotykanym możliwościom.
8
Jul

Może zatrzymamy się na przynajmniej jedną nockę na Wilanowie?

sypialnia
Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Giemzów to miła część Łodzi- najrzadziej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednakowoż nieco niemiejski charakter owej dzielnicy bardzo szybko się zmienia. Pewnie dużo osób słyszało o chociażby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów - rzekomo owe osiedle zamieszkują tylko tak zwane lemingi, lecz to nieco za krzywdzące spojrzenie.
1
Jul

Kiedy planujesz wyjechać nad morzem, opłacalną opcją może być uzdrowisko

morze i plaża
Autor: Dainis Matisons
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy planujemy wyjazd na na urlop bez wątpienia na myśl przychodzą nam w większości gorące plaże i szum falistego morza. W naszym kraju możemy z łatwością wyszukać miejsca, które właściwie powstały po to, żeby w nich spędzić trochę wolnego czasu, zdają się być do tego idealne i mają całą niezbędną infrastrukturę.
1
Jul

Przeszukując oferty noclegu w stolicy, warto pomyśleć o Wilanowie

sypialnia
Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zależy nam na tym, by przenocować kilka dni w stolicy naszego cudownego kraju powinniśmy postawić na noclegi warszawa wilanów. Wilanów to urocza dzielnica Warszawy, która daje możliwość nie tylko spokojnego snu, ale też pozwoli zając się czymś w ciągu dnia.
Syndicate content