miasto

11
Jul

Udany wyjazd biznesowy do Krakowa

samochód
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnio Wyjazdy szkoleniowe dla pracowników. Nie jest to zupełna innowacja. Lecz w Polsce zapotrzebowanie na tego typu urozmaicenie pracy wchodziła dosyć długo. Kiedyś wyjazdy pracowników i pracodawców tego typu miały głównie cel integracyjny, który wpływał znacząco na poprawę komunikacji i efektywności. Wyjazdy odbywały się głównie na terenie kraju i miały charakter rozrywkowy. Organizowano grzybobrania, wycieczki w góry, aktywny wypoczynek nad jeziorem i zabawy podczas grupowych aktywności sportowych. czy teraz coś się zmieniło?
18
Jun

Ulepszenie osiągów auta

Drift, samochód
Autor: PowerSport
Źródło: PowerSport
W czasie kiedy skonstruowano pionierski rodzaj automobilu, samochód okazał się przedmiotem marzeń ludzi na całym świecie. Nic w tym niezrozumiałego. Na początku swojej egzystencji był on autentycznie epickim wynalazkiem. Odległości przestały mieć znaczenie, a człowiek zyskał swobodę. I tak zostało do dzisiaj. Nie widzimy w tym momencie egzystencji nie posiadając samochodu. Dojeżdżamy nim na miejsce zatrudnienia, robimy krótkie wypady w okolice miasta lub wybywamy na zagraniczne wczasy z rodzinką. Dopieszczone autko jest na jakiekolwiek nasze skinienie, z tej też przyczyny tak dbale dbamy o jego stan techniczny. Tylko dobrze funkcjonujący pojazd gwarantuje nam komfortową i nie obfitującą w przykre zdarzenia jazdę.
28
Apr

Chorwacja to jeden z ładniejszych krajów na na mapie Europy! Przeczytaj dlaczego

Chorwacja
Źródło: bilety-lotnicze.biz.pl
Chorwacja to urokliwy kraj - naprawdę popularny wśród w szczególności Niemców, ale również Polaków. Tak naprawdę nietrudno dostrzec tak zwany hype na ten kraj: trudno bardzo dużej popularności Chorwacji zbytnio się dziwić, w końcu mówimy o wielce urokliwym kraju, tak naprawdę nie ma na tym świecie zbyt wielu bardziej urokliwych miejsc, aniżeli właśnie Chorwacja.
7
Apr

Co takiego każdy podróżnik powinien zobaczyć w gorącej Hiszpanii?

Hiszpania
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Moim skromnym zdaniem nie ma na naszym kontynencie za wielu ładniejszych państw, aniżeli Hiszpania. Naturalnie bardzo lubię fajne miejsca w Polsce, Italii, Austrii czy w Anglii, lecz jakby nie patrzeć mocno ciągnie mnie do Hiszpanii. Być może z tej przyczyny, że jakby nie patrzeć Hiszpanie to fajny naród? Pewnie jest to jedna z najistotniejszych przyczyn tego, iż mocno się staram, aby jeden raz w roku pojechać do Hiszpanii. Żywię nadzieję, że na następne wakacje także odwiedzę ten niezwykły kraj.
21
Mar

Coraz więcej połączeń do Niemiec – korzystne cenowo i wygodne połączenia

autobus na parkingu
Autor: Les Chatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Z Wałbrzycha możemy już teraz dojechać do rozmaitych części Niemiec dzięki stałemu poszerzaniu się oferty połączeń. Dojazd komfortowym busem do Niemiec gwarantuje bezstresowe i niedrogie korzystanie z transportu. Patrząc na busy do Niemiec Wałbrzych może dać już teraz niskie ceny razem całkowitym komfortem. Świetna oferta podoba się wielu, zwłaszcza pracującym za naszą zachodnią granicą. Dzięki tak atrakcyjnym połączeniom mogą często korzystać z oferty.
18
Mar

Świetny poziom dostarczanych usług – krakowscy specjaliści w czołówce

złomowanie i kasacja pojazdów
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Profesjonalne podejście do realizacji każdego ze zleceń pasuje klientom w szczególności i nic dziwnego. Jeśli chodzi o złomowanie pojazdów Kraków jako stolica Małopolski odróżnia się znacząco na tle reszty opcji.
6
Aug

Jak usprawnić samochód

Drift, samochód
Autor: PowerSport
Źródło: PowerSport
Od kiedy skonstruowano pionierski typ automobilu, samochód okazał się obiektem marzeń ludzi na całym świecie. Nic w tym dziwacznego. Na początku swojego istnienia był on niepodważalnie przełomowym tworem. Kilometry dzielące miejsca nie były już istotne, a podróżujący uzyskali niespotykaną mobilność. I tak zostało do teraz. Nie potrafimy sobie wyobrazić już życia nie posiadając samochodu. Podróżujemy nim na miejsce zatrudnienia, robimy krótkie wycieczki za miasto lub wyjeżdżamy na zagraniczne urlopy z rodziną. Ukochane auto jest na każde nasze skinienie, dlatego tak dbale dbamy o jego stan techniczny. Tylko sprawny pojazd gwarantuje nam wygodną i nie obfitującą w przykre zdarzenia podróż.
Syndicate content