miasto

11
Jul

Udany wyjazd biznesowy do Krakowa

samochód
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnio Wyjazdy szkoleniowe dla pracowników. Nie jest to zupełna innowacja. Lecz w Polsce zapotrzebowanie na tego typu urozmaicenie pracy wchodziła dosyć długo. Kiedyś wyjazdy pracowników i pracodawców tego typu miały głównie cel integracyjny, który wpływał znacząco na poprawę komunikacji i efektywności. Wyjazdy odbywały się głównie na terenie kraju i miały charakter rozrywkowy. Organizowano grzybobrania, wycieczki w góry, aktywny wypoczynek nad jeziorem i zabawy podczas grupowych aktywności sportowych. czy teraz coś się zmieniło?
18
Jun

Ulepszenie osiągów auta

Drift, samochód
Autor: PowerSport
Źródło: PowerSport
W czasie kiedy skonstruowano pionierski rodzaj automobilu, samochód okazał się przedmiotem marzeń ludzi na całym świecie. Nic w tym niezrozumiałego. Na początku swojej egzystencji był on autentycznie epickim wynalazkiem. Odległości przestały mieć znaczenie, a człowiek zyskał swobodę. I tak zostało do dzisiaj. Nie widzimy w tym momencie egzystencji nie posiadając samochodu. Dojeżdżamy nim na miejsce zatrudnienia, robimy krótkie wypady w okolice miasta lub wybywamy na zagraniczne wczasy z rodzinką. Dopieszczone autko jest na jakiekolwiek nasze skinienie, z tej też przyczyny tak dbale dbamy o jego stan techniczny. Tylko dobrze funkcjonujący pojazd gwarantuje nam komfortową i nie obfitującą w przykre zdarzenia jazdę.
28
Apr

Chorwacja to jeden z ładniejszych krajów na na mapie Europy! Przeczytaj dlaczego

Chorwacja
Źródło: bilety-lotnicze.biz.pl
Chorwacja to śliczny kraj - naprawdę popularny wśród szczególnie Niemców, lecz również Polaków. Tak naprawdę łatwo dostrzec tak zwany hype na Chorwację: trudno wielkiej popularności tego kraju się dziwić, przecież mówimy o niesamowicie urokliwym państwie, w sumie nie ma na tym świecie wielu bardziej urokliwych miejsc, aniżeli Chorwacja.
7
Apr

Co takiego każdy podróżnik powinien zobaczyć w gorącej Hiszpanii?

Hiszpania
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com
Według mnie nie ma w Europie wielu ładniejszych państw, niż Hiszpania. Oczywiście lubię klimatyczne miejsca w Polsce, Włoszech, Niemczech czy na Ukrainie, lecz jakby nie patrzeć mocno przyciąga mnie do Hiszpanii. Być może z tej przyczyny, że w zasadzie Hiszpanie to fajny naród? Pewnie to jedna z najważniejszych przyczyn tego, iż mocno się staram, aby raz w roku udać się do Hiszpanii. Mam nadzieję, że w następne wakacje także odwiedzę ten niesamowity kraj.
21
Mar

Coraz więcej połączeń do Niemiec – korzystne cenowo i wygodne połączenia

autobus na parkingu
Autor: Les Chatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Z Wałbrzycha mamy opcję już dziś dojechać do różnych części Niemiec dzięki ciągłemu poszerzaniu się oferty połączeń. Dojazd rewelacyjnym busem do Niemiec gwarantuje bezstresowe i niedrogie korzystanie z transportu. Gdy chodzi o busy do Niemiec Wałbrzych może dać już dziś atrakcyjne ceny wraz całkowitym komfortem. Świetna oferta odpowiada wielu, zwłaszcza pracującym za naszą zachodnią granicą. Dzięki tak wyjątkowym połączeniom mogą często korzystać z propozycji.
18
Mar

Świetny poziom dostarczanych usług – krakowscy specjaliści w czołówce

złomowanie i kasacja pojazdów
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Profesjonalne podejście do realizacji każdego ze zleceń pasuje klientom w szczególności i nic dziwnego. Jeśli chodzi o złomowanie pojazdów Kraków jako stolica Małopolski odróżnia się znacząco na tle reszty opcji.
6
Aug

Jak usprawnić samochód

Drift, samochód
Autor: PowerSport
Źródło: PowerSport
Od kiedy skonstruowano pionierski typ automobilu, samochód okazał się obiektem marzeń ludzi na całym świecie. Nic w tym dziwacznego. Na początku swojego istnienia był on niepodważalnie przełomowym tworem. Kilometry dzielące miejsca nie były już istotne, a podróżujący uzyskali niespotykaną mobilność. I tak zostało do teraz. Nie potrafimy sobie wyobrazić już życia nie posiadając samochodu. Podróżujemy nim na miejsce zatrudnienia, robimy krótkie wycieczki za miasto lub wyjeżdżamy na zagraniczne urlopy z rodziną. Ukochane auto jest na każde nasze skinienie, dlatego tak dbale dbamy o jego stan techniczny. Tylko sprawny pojazd gwarantuje nam wygodną i nie obfitującą w przykre zdarzenia podróż.
Syndicate content