legowisko

24
Jun

Jak pies z kotem - powiedzenie które czasem nabiera nowego sensu

Pierwsze zwierzę
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
W moim rodzinnym domu zwykle było mnóstwo zwierzaków. Mój dziadek pracował w schronisku, i niejednokrotnie zdarzało się dziadkowi przyprowadzić do naszego mieszkania kulawego pieska czy też małego kotka.
20
May

Naturalne kocie odruchy a najlepsze

zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/
Na co można dodatki się zdecydować, będąc w sklepie z dodatkami oraz zabawkami dla zwierząt? Niezwykle wzięte wśród kocich dodatków drapaki to rewelacyjna zabawka i równocześnie miejsce do spania dla czteronożnego pupila. Koty mogą także ostrzyć swoje pazurki dzięki drapakom znajdującym się wśród ofert na rynku. Ostrząc pazurki kotki mogą się pozbyć naturalnie starej płytki z pazurków. Decydując się na markowy sprzęt nabywa się najlepszej jakości materiały, które będą kot służyły latami.
20
May

Dlaczego warto wybierać najlepsze firmy z zabawkami dla kotów?

zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/
Niskie ceny, w jakich nabyć można doskonałe sprzęty i najbardziej wzięte zabawki i dodatki, a także ich bardzo polepszająca się nadal jakość, są głównymi zaletami producentów przedmiotów oraz dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki najczęściej wybierają kupujący i klienci sklepów z kocimi dodatkami, przypomina mysz. Kotkilubią zabawę z tego typu przedmiotami, a ponadto mogą tej zabawce ostrzyć naturalnie swoje pazurki, bez uszkadzania przedmiotów swojego pana.
Syndicate content