Kupno

14
May

Gady jako niecodzienny przykład domowego zwierzęcia

piękny wąż w terrarium
Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com
Spora część ludzi marzy o posiadaniu jakiegoś zwierzątka, lecz nie decydują się nie, ponieważ twierdzą że nie mają odpowiedniej ilości miejsca. Tymczasem nawet w niewielkim mieszkaniu bez problemów można jakieś zwierzę hodować, chociaż nie każde do tego celu będzie odpowiednie. Wybór zwierzęcia do hodowania w domu trzeba dobrze przemyśleć, żeby nie było później kłopotów opieką nad nim.
18
Apr

z ogumieniem do motorowerów i innych środków lokomocji.

opona
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy odpowiedzialny kierowca dba o bezpieczeństwo podróży, regularnie wymienia i sprawdza zużyte elementy samochodu i kontroluje wszystko to, co może zagrozić naszej jeździe. Chcemy czuć się bezpiecznie w podróży, zwłaszcza kiedy jedziemy z naszą rodziną lub ze znajomymi, jesteśmy za nich odpowiedzialni.
19
Nov

W jaki sposób tanio kupić i wymienić reflektory we własnym samochodzie?

Reflektor samochodowy
Autor: Eric Kilby
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo nie lubię, gdy coś złego dzieje się z posiadanym przeze mnie samochodem. A mam niestety francuskie auto, a więc stosunkowo często mam kłopoty. Może nie wszystkie francuskie auta są kiepskie, ale gdybym miał pieniądze, szybko wymieniłbym Francuza na Amerykanina czy Japończyka. Dobrze, ale nie chciałbym pisać w owym artykule o mojej osobistej awersji do francuskiej myśli motoryzacyjnej. To i tak nikogo nie interesuje. Wolę za to nieco napisać na temat wymiany reflektorów.
Syndicate content