Kupno

14
May

Gady jako niecodzienny przykład domowego zwierzęcia

piękny wąż w terrarium
Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com
Spora część ludzi myśli o hodowaniu jakiegoś zwierzątka, ale nie chcą się na nie zdecydować, ponieważ uważają że nie mają wystarczającej ilości wolnego miejsca. Tymczasem nawet w małym domu bez problemów można jakiegoś zwierzaka hodować, oczywiście nie każde będzie się do tego celu nadawać. Wybór zwierzaka do trzymania w mieszkaniu lub domu trzeba porządnie przemyśleć, żeby nie było później kłopotów opieką nad nim.
18
Apr

z ogumieniem do motorowerów i innych środków lokomocji.

opona
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy odpowiedzialny kierowca dba o bezpieczeństwo podróży, regularnie wymienia i sprawdza zużyte elementy samochodu i kontroluje wszystko to, co może zagrozić naszej jeździe. Chcemy czuć się bezpiecznie w podróży, zwłaszcza kiedy jedziemy z naszą rodziną lub ze znajomymi, jesteśmy za nich odpowiedzialni.
19
Nov

W jaki sposób tanio kupić i wymienić reflektory we własnym samochodzie?

Reflektor samochodowy
Autor: Eric Kilby
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawdę nie cierpię, gdy coś złego dzieje się z moim samochodem. A posiadam niestety francuskie auto, a więc dosyć często mam kłopoty. Być może nie wszystkie francuskie samochody są kiepskiej jakości, ale gdybym miał pieniądze, bardzo szybko wymieniłbym Francuza na Niemca bądź Koreańczyka. No dobra, lecz nie chciałbym pisać w tym artykule o mojej sporej awersji do francuskiej motoryzacji. To pozbawione sensu. Wolałbym za to nieco napisać o wymianie reflektorów.
Syndicate content