Kraków

16
Jun

Poszukując odpowiedniej niszy na rynku motoryzacyjnym, jeśli chcemy prowadzić własny interes

Czy na rynku funkcjonuje odpowiednia liczba wypożyczalni samochodów? Tak naprawdę nie jest tak! Nadal jest tak, że solidna wypożyczalnia aut jest w stanie zarobić swojemu właścicielowi dosyć znaczne pieniądze.
19
May

CO ZROBIĆ Z AUTEM PO WYPADKU

Często słysząc o kolizjach drogowych dochodzi do nas głos spikera, który mówi, że auto nadaje się jedynie do kasacji. Jednak słowo kasacja nie powinno od razu kojarzyć się z tragicznym wypadkiem. Otóż są firmy, które parają się kasacją samochodów i to nie tylko tych powypadkowych, ale też tych zdezelowanych staroci, których to już nikt nie kupi, a właściciele sami nie wiedzą, co z tymi pojazdami zrobić.
21
Mar

Kraków, świetne miejsce na spędzenie długiego weekendu.

Samochód terenowy marki Ford
Autor: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Kraków uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jego rozliczne zabytki i niepowtarzalna historia powodują, że miasto jest nader atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej zwiedzanym polskim miastem, rocznie przyjeżdża do niego 7 do 8 mln turystów. Liczba jest imponująca, a miliony ludzi nie powinna być w błędzie. W takim razie co powinniśmy obejrzeć?
21
Mar

Kraków oferuje podróżnym masę atrakcji i komfortowy wypoczynek

Pokój hotelowy
Autor: Ann
Źródło: http://www.flickr.com
Przed wybraniem się w podróż ,dla przykładu do Krakowa, należy zapytać internautów o ich doświadczenie wyniesione z podróży do tego fascynującego miejsca ,a także zaczerpnąć istotnym wskazówek w doborze najlepszego miejsca na nocleg. Znakomite noclegi w Krakowie czy też może miejsca tańsze, ale mniej doceniane? Aby trafnie dokonać wyboru chociażby danego miejsca perfekcyjnego na nocleg, najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem hotelarstwa w Krakowie.
16
Dec

W Krakowie prosperuje wypożyczalnia samochodów oferujące dogodne warunki wypożyczenia

honda jako przykład samochodu do wypożyczenia
Autor: David Guo
Źródło: http://www.flickr.com
Kraków jest miastem, jakie odwiedzane jest przez sporą liczbę turystów. Jest to również miasto bardzo dobrze rozwinięte pod kątem infrastrukturalnym i usługowym. Funkcjonuje tam bardzo dużo firm, które świadczą rozmaite usługi mające za zadanie zdecydowanie zwiększyć komfort poruszania się po tym mieście, jak również poznawania wielu niezwykłych miejsc, jakie sławią Kraków.
Syndicate content