koty

11
Jul

Utrzymanie własnego czworonożnego przyjaciela mogłaby być trochę mniejszym kosztem

piesek
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie zwierzaka w swoim domu to ogromna frajda, ale również mega odpowiedzialność! Jeśli przykładowo mamy psa albo rybki, jesteśmy bądź co bądź odpowiedzialni za ich żywot. Czyli najzupełniej odpada kilkumiesięczna wyprawa do Ameryce Południowej organizowana spontanicznie: na sam początek należy odnaleźć dobrego znajomego uwielbiającego zwierzaki, który co najważniejsze z wielką chęcią zdoła zaopiekować się naszym zwierzątkiem.
29
Apr

Dokładnie sprawdzaj co jest dla naszego zwierzęcia dobre

kotek
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Warto powiedzieć, że każde zwierzę wymaga czegoś kolejnego do prawidłowego rozwoju. Jedne będą wymagały składników, które będą chroniły ich stawy, a drugie znów będą potrzebowały karmy, która zezwoli im walczyć z uczuleniami. Z tego powodu właśnie zanim nabędziemy daną karmę, warto się uważnie wypytać weterynarza, co będzie najbardziej dobre dla naszego zwierzaka oraz jaką dietę musi on przyjmować.
24
Mar

Co dziś może mieć pies

Kot, zwierzęta domoiwe
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Współcześnie coraz więcej ludzi ma swoje zwierzęta. Są zwolennicy kotów i psów, właściciele akwariów z rybkami. Rodzice wielokrotnie dają swoim dzieciom chomiki i świnki morskie. Niektórzy ludzie posiadają żółwie, a i węże i pająki. Opcji wydaje się bez liku. Kiedy posiada się już upragnionego zwierzęcego druha dobrze jest posiadać wiedzę gdzie się wyposażyć tak, by zagwarantować mu to, czego potrzebuje.
21
Mar

Gdzie kupować karmy dla kotów i nie tylko

Żwirek dla kota
Źródło: www.zwierzakowo.pl
Nie jest nigdy za łatwo dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, myszy czy szczury, potrzebują bowiem wiele troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, warto będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najpewniej kupować w sieci, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabyć inne akcesoria?
21
Mar

Utrzymywanie kociaków w domu

kot
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, co odróżnia je od psów. Kolejną różnicą jest fakt, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez ludzi. Z tego powodu często przygarniane są przez osoby, które mają niewiele czasu z uwagi na wykonywany zawód i inne obowiązki. W sytuacji gdy mieszka się w raczej spokojnej okolicy, dopuszczalne jest wypuszczanie kota na dwór.
21
Mar

Wszystko co najlepsze dla najdroższego pupila

Kot, zwierzęta domoiwe
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Jednym z najbardziej nietypowych punktów usługowych jest sklep zoologiczny. Jego specyfika bierze się przede wszystkim z towarów, jakie są tam oferowane. W dużej liczbie przypadków bowiem poza akcesoriami dla zwierząt sprzedaje się tam także żywe osobniki.
21
Mar

Gdy posiadamy kociaka w mieszkaniu

Koty to zadziwiające istoty. Każdy, kto ma to zwierzę w mieszkaniu, z pewnością to potwierdzi. Jeżeli zatem w odpowiedzi na niezliczone prośby naszego brzdąca, chcemy mu w końcu kupić jakieś zwierzątko, warto pomyśleć właśnie o kotku.
Koty to zwierzaki niezmiernie niezależne. Mogą sobie poradzić bez człowieka, jednakże wielkodusznie znoszą naszą obecność w mieszkaniu. Kiedy bowiem decydujemy się na kotka, musimy wiedzieć, że wpuszczamy do swojego domu niepodzielnego króla. To właśnie od niego zależy, kiedy można go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które posiada kotka, na pewno nauczy się cierpliwości, ponieważ ten zwierzak na pewno nie pozwoli sobą manipulować.
21
Mar

W jaki sposób najlepiej zadbać o prawidłową i zrównoważoną dietę kota?

Kot, zwierzęta domoiwe
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Od wielu stuleci blisko nas były zwierzęta, zwłaszcza paru szczególnych gatunków. Szczególnie towarzyskie już dawno temu okazały się psy – a raczej wilki, należące niemniej do psowatych – które dotąd snuły się za ludzkimi plemionami w oczekiwaniu na resztki z ich polowań, że stały się czymś naturalnym w tych zgromadzeniach. Zaczęto je oswajać i korzystać z nich do pilnowania majątku, wsparcia w polowaniach i innych czynnościach. Dzisiaj psy najrozmaitszych odmian, tak odmiennych, że skłaniają do zadawania pytań, czy należą wciąż do tego samego gatunku, żyją z ludźmi we wsiach i w miejskich blokach.
27
Feb

Zwierzęta wśród ludzi – co dawać domowemu kociakowi, by był zdrowy?

Koty Bengalskie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Ludzie od wieków przygarniali do swoich gospodarstw zwierzaki. Zaczęli dawno temu i trwa to do teraz. Po pierwsze, pewne zwierzęta są hodowane w celach gospodarczych, do uboju i na mięso. Druga rzecz - nawet ludzie pierwotni poczynali dostrzegać, że pewne gatunki, przede wszystkim psowate, dają się oswoić, a gdy już się to uda, one odwdzięczają się nie tylko oddaniem i wiernością, ale również czujnością, a nawet, przy właściwym szkoleniu, pomocą w tropieniu i polowaniach.
20
Feb

Jaka karma dla kota będzie najlepsza

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu
Godny zaufania klientów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie możemy wyszukać różnorodne niezbędne produkty dla naszych pupili, daje także rozmaite akcesoria. Niezwykle potrzebne w danej chwili rzeczy dla naszego kota są w zasięgu ręki, natomiast ceny wręcz powalają. Zachwycające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, która pragnie inwestować przede wszystkim w rewelacyjną jakość. Warto dokładnie analizować potrzeby naszego zwierzaka i dawać mu to, co najlepsze.
Syndicate content