koszt

27
Jun

Czy można ograniczyć wydatki na transport na uczelnię

samochód
Autor: ralev_com
Źródło: http://www.sxc.hu
Podejmując pracę w dalszej odległości od domu trzeba liczyć się niestety z wydatkami na dojazd. W wielu przypadkach są one dość spore, jeżeli ktoś przykładowo pracuje czterdzieści kilometrów od domu, to regularne wydatki na paliwo mogą być dość duże. Oczywiście korzystać można z komunikacji miejskiej, sporo firm udostępnia również własne autobusy, jakie dowożą pracujących na miejsce.
9
Jun

Jak dużo kosztuje wypożyczenie samochodu w dużym mieście?

Samochody
Autor: Rikaline
Źródło: Rikaline
Nie wszyscy z nas potrzebują samochodu na co dzień, żeby dojeżdżać do pracy, bądź jeździć do sklepu, dlatego, że mieszkanie lub dom usytuowane jest w dużej odległości od wszelkich usług. A co robić gdy auto było by niezmiernie przydatne? Np. na weekendowy wypad, czy też wakacyjną wyprawę ze znajomymi? Zakup na okazyjne użytkowanie nie nie jest nawet brany pod uwagę, bo to zbyt duży koszt.
20
Mar

Opony nowe i używane

BMW
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór opon jest jedną z decyzji, które musi podejmować każdy posiadacz samochodu. Problem ten nie jest konieczny w przypadku, gdy nabywa się samochód z salonu. W takim przypadku są w nim zamontowane nowe i dokładnie dopasowane opony, o które właściciel nie musi się martwić przez dłuższy czas. W pewnym momencie jednak powinno się je wymienić na nowe. Inaczej jest w sytuacji ludzi, którzy kupują używany samochód. W takiej sytuacji trzeba zawsze wykorzystywać regułę ograniczonego zaufania co do wcześniejszego posiadacza samochodu.
6
Mar

Z jakich przyczyn posiadania psa to wielka frajda?

mastiff z Tybetu
Autor: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com
Napisać, że pies to największy przyjaciel człowieka to tak naprawdę jakby powiedzieć, że Zakopane leży na obszarze RP. Wszyscy to świetnie wiedzą. Jednak należy to powtarzać, bo w dalszym ciągu w polskich schroniskach mieszka dużo psiaków, które ze smutkiem w oczach oczekują na nowego pana, człowieka, który zdoła je przygarnąć
.
Syndicate content