koła

4
Feb

Jak najlepiej wybrać obręcz, opony na zimę premada

łańcuchy na oponach
Autor: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Źródło: http://www.flickr.com
Aluminiowe felgi przede wszystkim zdobią samochód, chociaż to nie jedyna ich zaleta. Ładny design to nie wszystko, przy wyborze felg należy się kierować rozwagą, a nie tylko emocjami. Pomyłki w doborze rozmiaru skutkują pogorszeniem właściwości jezdnych, a gołym okiem trudno rozróżnić felgę sporządzoną z trwałego metalu, od imitacji miernej jakości.
23
Jun

Co dobrze jest dowiedzieć się na temat zakupu opon do ciężarówki?

opona w BMW
Autor: Jonathan Rolande
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywistym jest, że na warunki bezpiecznej jazdy wpływ ma wiele czynników, w tym jednym z ważniejszych jest odpowiednie ogumienie. Niejeden kierowca lekceważy niestety tą kwestię i zapomina o dobraniu odpowiednich opon do auta i pory roku.

Opony w samochodzie są niezwykle istotnym elementem, który decyduje o komforcie jazdy i bezpieczeństwie – długość hamowania pojazdu zależy właśnie między innymi od odpowiedniego ogumienia.
7
May

Warto kupować jak najlepsze ogumienie dla swojego samochodu

opona w samochodzie sportowym
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli wchodzimy do własnego samochodu, pragniemy czuć się w nim bezpiecznie, pragniemy posiadać świadomość, iż w porę uda nam się wyhamować, lub wyminąć przeszkodę, iż wjeżdżając na pobocze nie wpadniemy w poślizg. Przez to właśnie tak ważne jest to, aby nie tylko inwestować w jak najbezpieczniejsze pojazdy, ale również i to, żeby zawsze posiadać odpowiednie opony.
6
May

Samochód to bezpieczeństwo

BMW
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Im wspanialsze elementy zamotujemy w swoim samochodzie, tym większa będzie szansa na to, iż uda nam się nim pojeździć przez kilkanaście lat, iż nic niedobrego nie będzie się z nim działo i jednocześnie, iż ciągle będzie się przedstawiał na pewno cudownie. Nie mniej należy sobie tu zdawać sprawę, że na pojeździe nie możemy oszczędzać, gdyż zazwyczaj od tego jakie ma części zależy to, czy będzie dla nas bezpieczny w momencie jazdy.
18
Apr

Wybieranie opon i ogumienia

opony, koła
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Z powodu coraz gorętszych temperatur, ale też rosnącej liczby opadów w dzisiejszych czasach cudownym pomysłem jest przejście z opon zimowych na letnie oraz perfekcyjne zabezpieczenie pojazdu przed śliskością.
Syndicate content