kierowca

8
Jul

Jak wyszukać sprawdzoną firmę trudniącą się usługami transportowymi

Samochód dostawczy, transport
Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu
Usługi transportowe pomiędzy krajami Europy w znacznej mierze opiera się na przewozie produktów drogą lądową. Transport tego typu jest niezbyt korzystny finansowo ze względu na ceny paliwa, w dodatku posiada negatywny wpływ na środowisko. Z punktu widzenia marketingowego jednak takiego typu transport zdaje się być niezwykle wygodny oraz bezproblemowy. Pomimo wysokich cen paliwa oraz bardzo dużych kosztów pojazdów ciężarowych, liczni przedsiębiorcy skłonni są używać właśnie z takiego rodzaju transportu.
12
Jun

Oferta opon i ogumienia dla profesjonalistów– Nokian i Goodyear

opony samochodowe
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze dobrane opony to podstawa przyjemnej i bezpiecznej jazdy. Ogumienie i opony powinny być dopasowane do takich czynników, jak rodzaj i waga samochodu czy planowane cechy dróg i odległość, ale również pogoda i najbardziej prawdopodobne warunki pogodowe. Również coraz więcej kierowców nabywa opony ekologiczne. Aby dobrze dokonać wyboru opon do swojego pojazdu najlepiej kierować się opiniami tylko cenionych i sprawdzonych specjalistów zaznajomionych z tą branżą.
13
May

Ogumienie Pirelli. Sprawdzone modele opon

opona
Źródło: www.interopony.pl
Nabycie rozlicznych elementów do samochodu to zwykle prawdziwe wyzwanie. Podejmowanie mnóstwa mniej albo bardziej ważnych decyzji co do sprzętów motoryzacyjnych zajmuje w nowym tysiącleciu kosztowny czas. Dla wielu jest to dodatkowo dość stresująca sytuacja, z tego powodu powoduje także zwykle kłopoty dla początkujących kierowców.
6
May

Ciekawe gadżety dla odpowiedzialnych kierowców

Logitech C615
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Ile razy działo się tak, iż ktoś pojechał nam drogę, lub widzieliśmy zachowanie kierowcy, które tak naprawdę natychmiast musi być zgłoszone na policji, gdyż zagrażało życiu kolejnych użytkowników ruchu drogowego? Na szczęście obecna technologia jest bardzo przydatna w takich chwilach a jeszcze w dodatku mamy okazję mieć świadomość, że w razie stłuczki sporo łatwiej będzie określić kogo to wina.
18
Apr

Najlepsze opony – Nokian i Goodyear

Opony samochodowe
Źródło: www.interopony.pl
Dobrze dopasowane opony to fundament przyjemnej i bezpiecznej jazdy. Ogumienie i opony powinny pasować do takich czynników, jak rodzaj i waga samochodu czy potencjalne cechy dróg i dystanse, ale także pogoda i najbardziej prawdopodobne warunki pogodowe. Również coraz więcej właścicieli samochodów nabywa opony ekologiczne. Aby dobrze wybrać opon do własnego samochodu najlepiej kierować się osądami tylko cenionych i doświadczonych ekspertów zaznajomionych z tą branżą.
26
Mar

Szukamy najlepszych opon do własnego samochodu

pojedyncza opona
Autor: Adam Gaeth
Źródło: http://www.flickr.com
Bez porządnych opon zbyt daleko nie pojedziemy, to oczywistość. Jednak w wielu przypadkach mamy znaczne problemy z tym by wreszcie kupić te opony, które będą cechowały się bardzo dobrą jakością, a do tego ceną dostosowaną do typowo polskich wypłat. Na szczęście nikt nie powiedział, że jeżeli mocno tego chcemy, nie odnajdziemy tych opon, które najzwyczajniej spełnią wszelkie nasze oczekiwania. A w końcu od wyboru opon wiele zależy, fakty są takie, iż słabe opony są nierzadko winowajcą wypadków na szosie, także takich śmiertelnych!
26
Mar

Co trzeba wiedzieć w temacie wymiany opon?

Opona, felga
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Szczególnie w Polsce koncerny produkujące opony zarabiają wiele pieniędzy - przecież kierowcy w Polsce muszą zmieniać opony również w okresie zimowym. To powoduje, że po prostu musimy częściej, na przykład mieszkańcy Krety zmieniać opony. Choć zapewne w niektórych krajach i tak sprzedaż opon jest sporo większa, aniżeli u nas - wiadoma sprawa, bardzo często w zamożniejszych krajach wymiana opon w zasadzie nie jest znaczącym kosztem. Jednakże nie ma większego sensu pisać teraz o najważniejszych różnicach pomiędzy naszym krajem, a innymi państwami. To o czym przydałoby się napisać?
16
Dec

W Krakowie prosperuje wypożyczalnia samochodów oferujące dogodne warunki wypożyczenia

honda jako przykład samochodu do wypożyczenia
Autor: David Guo
Źródło: http://www.flickr.com
Kraków jest miastem, jakie odwiedzane jest przez sporą liczbę turystów. Jest to również miasto bardzo dobrze rozwinięte pod kątem infrastrukturalnym i usługowym. Funkcjonuje tam bardzo dużo firm, które świadczą rozmaite usługi mające za zadanie zdecydowanie zwiększyć komfort poruszania się po tym mieście, jak również poznawania wielu niezwykłych miejsc, jakie sławią Kraków.
Syndicate content