karma

9
Jun

Najlepsza karma dla zwierzaka jest najbardziej istotna

kot
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zdecydowanie każdy posiadacz kota chce dla niego najlepiej. Jednym z głównych obowiązków każdego człowieka jest zapewnienie kotu wszystkich potrzebnych rzeczy. Na pierwszym miejscu na pewno powinna znaleźć się właściwa karma dla kota.
6
Jun

Troska o pieska nie jest dzisiaj niczym dziwnym

pies
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Prawie każdy właściciel psa znacząco uwielbia swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Jeżeli też posiadasz psa, na pewno wiesz doskonale, że powinieneś się nim naprawdę dobrze opiekować. Troska o psa nie jest teraz niczym dziwnym – dużo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierząt praktycznie wszystko.
14
May

Gady jako niecodzienny przykład domowego zwierzęcia

piękny wąż w terrarium
Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com
Spora część ludzi marzy o posiadaniu jakiegoś zwierzątka, lecz nie decydują się nie, ponieważ twierdzą że nie mają odpowiedniej ilości miejsca. Tymczasem nawet w niewielkim mieszkaniu bez problemów można jakieś zwierzę hodować, chociaż nie każde do tego celu będzie odpowiednie. Wybór zwierzęcia do hodowania w domu trzeba dobrze przemyśleć, żeby nie było później kłopotów opieką nad nim.
29
Apr

Zwierzęta też potrafią być wybredne

pies
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kogoś może zadziwić fakt, że karm oraz innych materiałów dla zwierząt istnieje aż tak sporo, nie mniej warto sobie zdawać sprawę z tego, że nie tylko każde zwierzę ma szanse potrzebować kolejnych minerałów odżywczych, ale także może dziać się tak, że natrafimy na wymagającego pupila, który czegoś nie będzie pragnął zjeść.
29
Apr

O pupila trzeba dbać

kot
Autor: Linda Tanner
Źródło: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę posiadamy w mieszkaniu, czy to wąż, kot czy pies o każde z nich warto jak najwspanialej dbać oraz wykonywać wszystko, by miały zapewniony jak najwspanialszy komfort do życia. Na szczęście dziś to zadanie posiadamy uproszczone, gdyż wytwórcy elementów dla zwierząt prześcigają się w pomysłach, co wykonać, żeby nasz zwierzak był usatysfakcjonowany z życia i żeby równocześnie miał możliwość nam jak najdłużej towarzyszyć.
21
Mar

Sklep dla domowych pupili bez wychodzenia z domu

pies
Autor: DragonLord878
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz pupila, chociaż przynajmniej raz odwiedził sklep zoologiczny. Nie zawsze było to spotkanie przyjemne biorąc pod uwagę woń czy ograniczone lokale. Alternatywą dla tych sklepów staje się sprzedaż artykułów dla zwierząt w sieci.
14
Feb

Duża zawartość mięsa w firmowej karmie dla psów

tibetan mastiff
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając jedzenie dla ukochanego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością marki oraz jakością karmy dla psów, lecz też preferencjami pieska. Niedrogie karmy z różnych krajów Europy, jak również te produkowane w Polsce, są aktualnie robione z najlepszych składników. Dodatkowo są w stanie uzupełniać całodobowe zapotrzebowanie na witaminy oraz minerały czworonożnych przyjaciół. Korzystne ceny za psie jedzenie dodatkowo motywują do zainwestowania w znane firmy na rynku.
25
Jun

Jak zdrowo odżywiać psa?

Karmy dla psów ZiwiPeak
Źródło: www.zwierzakowo.pl
Dla odpowiedniego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pokarmu, dopasowanego do swojego wieku, rozmiaru i aktywności. Najważniejsze w diecie naszego zwierzęcia są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Właściwie dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich potrzebnych składników, by przez cały czas cieszył się wspaniałym zdrowiem.
17
May

Odpowiedni poziom mikroelementów – najlepsze karmy dla psów

zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/
Decydując się na jedzenie dla ulubionego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością firmy oraz jakością karmy dla psów, lecz także preferencjami pieska. Tanie karmy z różnych krajów Europy, jak również te produkowane w naszym kraju, są aktualnie robione z dobrej jakości składników. Ponadto są w stanie uzupełniać codzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały czworonożnych przyjaciół. Atrakcyjne ceny za psie jedzenie dodatkowo motywują do zainwestowania w sprawdzone firmy na rynku.
18
Apr

Kocia rzeczywistość czyli jak poprawnie troszczyć się o kota

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu
Świat bez tych zwierząt musiałby być naprawdę pusty. Sporo ludzi nie może żyć bez kotów i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak silnie przywiązany do właściciela jak pies, nie słucha komend, jest krnąbrny, bywa, że coś demoluje (szczególnie, gdy nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się kochać.
Syndicate content