jazda

8
Jul

Jak wyszukać sprawdzoną firmę trudniącą się usługami transportowymi

Samochód dostawczy, transport
Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu
Usługi transportowe pomiędzy krajami Europy w znacznej mierze opiera się na przewozie produktów drogą lądową. Transport tego typu jest niezbyt korzystny finansowo ze względu na ceny paliwa, w dodatku posiada negatywny wpływ na środowisko. Z punktu widzenia marketingowego jednak takiego typu transport zdaje się być niezwykle wygodny oraz bezproblemowy. Pomimo wysokich cen paliwa oraz bardzo dużych kosztów pojazdów ciężarowych, liczni przedsiębiorcy skłonni są używać właśnie z takiego rodzaju transportu.
21
Mar

Dylemat występuje co jakiś czas

autostrada
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Przeważnie co kilka lat każdy z nas zmienia własny pojazd, złączone jest to z tym, iż w czasie eksploatacji różnorakie elementy się zużywają, a my po prostu zazwyczaj chcemy jeszcze chociaż troszeczkę zarobić na jego sprzedaży, tak żeby mieć przynajmniej część wartości wymaganej do nabycia następnego samochodu. Prawda jednak jest taka, że bez względu na to, ile tych aut już zakupiliśmy, zawsze pojawia się wątpliwość, na co powinniśmy się w tym przypadku zdecydować.
26
Jul

Z branży samochodowej

Autor: Richard Hsu
Życie bez własnego pojazdu w dzisiejszych czasach to istny koszmar. Nie przedstawiamy sobie już codziennego egzystowania bez pojazdu, który jest na każde nasze zawołanie. Wyprawa do pracy transportem publicznym jest nie lada wyzwaniem. Nikt z nas nie lubi jazdy w ścisku i rozmaitych oparach. Samochód przydaje się też wtedy, kiedy pragniemy wybrać się za miasto lub na wakacje.
Syndicate content