Ciekawe gadżety dla odpowiedzialnych kierowców

Ile razy było tak, że ktoś pojechał nam trasę, albo widzieliśmy zachowanie kierowcy, które tak naprawdę od razu musi być zgłoszone na policji, gdyż zagrażało życiu kolejnych użytkowników ruchu drogowego? Na szczęście dzisiejsza technika jest niezwykle opłacalna w takich momentach a jeszcze w dodatku możemy posiadać gwarancję, iż w razie wypadku dużo łatwiej będzie określić kogo to wina.

Kamerki samochodowe są coraz modniejsze
Wypożyczalnia samochodów
Autor: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com
Z roku na rok powiększa się grupa kierowców zaciekawionych takim sprzętem jak Overmax Cam-04, a więc niewielką kamerką samochodową, którą w znacznej większości montuje się na przedniej szybie. Nie zabiera ona dużo powierzchni, nie zakrywa kierowcy pola widzenia, lecz jednocześnie rejestruje wszystko, co dzieje się dookoła niego w chwili jazdy. Co niesamowite często okazywało się, iż taka kamerka FreeCam 1.0 LARK usprawniała komuś uzyskanie odszkodowania, albo uniknięcie kary, bo jasno wyjaśniała co się stało oraz jednocześnie udowadniała, iż wina nie zawsze znajduje się po stronie tego kierowcy, którego by się obwiniało. Wielu pochwala sobie to urządzenie, przekonują że czują się przy nim bezpieczniejsi, szczególnie dziś jeżeli tak wielu ludzi pędzi jak szaleni, zajeżdżając innym drogę, nie patrząc na bezpieczeństwo swoje i innych.

Nie musimy się wahać
Jak często po wypiciu piwa na imprezie zastanawialiśmy się rano, czy w ogóle możemy pojechać pojazdem? Teraz nie będziemy musieli się już zastanawiać, ryzykować, ani chodzić na komendę policji, żeby się przebadać. Starczy tylko, iż zaopatrzymy się w mały i jednocześnie całkiem niedrogi alkomat Sentech AL-6000 LTE. W każdej chwili będziemy mogli sprawdzić, czy jazda w naszym przypadku jest zezwolona, czy mimo wszystko lepiej, byśmy ją sobie odpuścili. Jednorazowy wydatek, a może uratować życie nam i inny, oraz co najważniejsze, sprawi iż już nie będziemy się ciągle zastanawiali, czy przypadkiem nie jesteśmy pod wpływem. Sprawdź: SENTECH AL-6000 LITE

Każdy powinien mieć urządzenia tego typu
Na pewno w takie urządzenia należy zainwestować, ponieważ nie są one kosztowne, z powodzeniem mogą nam służyć przez wiele lat, a równocześnie podczas ich wykorzystywania, będziemy się czuli znacznie bezpieczniej.