Dokąd wybrać się na urlop w 2014 roku?

Jedni z nas wolą wyjazd na ferie do najbardziej znanych ośrodków narciarskich, a inni chodź na chwilę poczuć na własnej skórze cudowne słońce świeci latem. Jak powszechnie wiadomo, pora zimowa to również idealny czas na zaplanowanie nadchodzących wakacji, w związku z tym zainteresowanie najchętniej wybieranymi ofertami wypoczynkowymi żywo rośnie, a za nim intensywny ilość odwiedzin i rezerwacji na stronach najlepszych touroperatorów.
eccoholiday
dobrze byłoby zainteresować się nowościami na nadchodzący sezon urlopowy i zrobić tańszą rezerwację \w najdogodniejszym terminie .

Dokąd chcą jeździć nasi rodacy w nadchodzącym sezonie wypoczynkowym?Niezmiennie dużym uznaniem cieszą się oferty spędzenia urlopu w Grecji, Turcji i Hiszpanii. Zgodnie z danymi serwisu wakacje.pl już teraz więcej niż 20% polskich turystów wybrało wakacje w Turcji (http://eccoholiday.com/kraj/turcja/), w obszarze Wybrzeża Egejskiego.Jakie nowości proponują biura podróży w 2014 roku?Najwięcej nowości wśród wakacyjnych destynacji niezaprzeczalnie wprowadziła Grecja. Jak świadczą statystyki, jest to jeden z najczęściej wykupowanych celów przez naszych rodaków. Dobrze jest więc odwiedzić większe biuro podróży Eccoholiday w Poznaniu, Wrocławiu czy w innym większym mieście, aby przyjrzeć im się z bliska. Poniżej krótka wzmianka o kilku z nich.
Do wakacji, gotowi, start!
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkich tych, którzy uwielbiają wylegiwać się na greckich plażach, z pewnością zauroczy\zachwyci malownicza wyspa Samos. Jest to najbardziej zieloną z wysp w sąsiedztwie Azji Mniejszej. Ponadto ma ona bardzo różnorodne ukształtowanie, a z każdej strony oblewa ją krystalicznie czyste morze w kolorze lazurowym. Z wyspy samos do tureckiego miasta Izmir jest jedynie 70 km. A to dobra wiadomość dla osób lubiących zwiedzać.


Wielbiciele filmu "Mamma mia" obowiązkowo wybrali by się na Skiathos. To niezwykle kameralna wysepka, której powierzchnia nie przekracza 48 km kw. Mimo niedużych rozmiarów można się można się ukryć na jednej z jej z 60 plaż.

Inna z greckich wysp ściąga na siebie coraz większą uwagę. Santorini jest prawdziwą wizytówką Grecji. To prawdziwa Kalliste. To właśnie Santorini to jeden z najczęstszych tematów pocztówek i pamiątek z Grecji.

Wyczekiwana przez wielu nowość- wyspa Lesbos także dołączyła do tegorocznej oferty. Będąc tam trzeba koniecznie zobaczyć Skamieniały Las.