Foteliki do samochodu Graco – miła podróż

Po polskich drogach aktualnie jeździ wiele samochodów. Wożąc dziecko wozem każdy rodzic musi czuć odpowiedzialność co do zapewnienie bezpieczeństwa swojemu maluchowi. do tego celu właśnie przydają się foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy
Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Latami wiadomości w poprawianiu sposobu jazdy wszystkich pociech oraz fantastycznymi projektami może pochwalić się przedsiębiorstwo Graco. Jakiś czas temu na rynku wprowadzona została innowacyjna kolekcja fotelików w zakresie wagowym 9-36kg, której najlepszą opcję stanowi stanowi Fotelik Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg.

Chroniący przed niebezpieczeństwem, zapinany pas bezpieczeństwa z dodatkowym napinaczem zapewnia maksymalną gwarancję co dostabilności podczas jazdy. W opcjach dodatkowych tego modelu znajdziemy regulację oparcia w wielu poziomach i schowek na buteleczkę z ulubionym napojem. Obserwując wizerunek funkcjonalności oraz wielozadaniowości, którym jest Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern Black15-36Kg należy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że firma Maxi-Costi nie musi zbytnio rywalizować z innymi firmami. Fotelik AP MB wyposażony jest wielopoziomową opcję regulacji tylnej części fotelika, co sprawia, że podróż staje się nie tylko wygodna, ale i bezpieczna.Firma Maxi-Cosi ma niewątpliwą przyjemność zaprezentować kolejny fotelik, w tym przypadku posiadającyopatentowany system AirProject. Fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Origami Rose 15-36 Kg (na stronie www.ceneo.pl). jest sprzedawany w kilku kolorach. WyregulowanieUstawienie szerokości fotelika uznawana jest za standard w tym segmencie cenowym. Lekki oraz poręczny w stosowaniu przez rodzica, a co ważne komfortowy dla dzieci, to idealny opis fotelika Rodi Ap. Fotelik Cybex Solution X2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg, to model, który posiada specjalny zginany zagłówek, zapobiegający niekorzystnemu spadaniu głowy malucha. Oprócz tego posiada system LSP, który amortyzuje siłę uderzenia podczas kolizji. Wyjątkowa konstrukcja gwarantuje o wiele większą wygodę w trakcie ,gdy dziecko śpi oraz powiększa jego poczucie bezpieczeństwa, co daje taki efekt, że przemieszczamy się bez zmartwień aż do celu. Przy tym wszystkim fotelik wyposażony został w jedenastostopniową regulację zagłówka i ochronę przed bocznymi uderzeniami, co spowoduje Twoja pociecha będzie bezpieczniejsza niż w wypadku pozostałych modeli.