Foteliki do samochodu Graco – miła podróż

Po naszych drogach aktualnie jeździ wiele aut. Przewożąc malucha samochodem każdy rodzic powinien mieć pewność jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa swojemu maluchowi. Temu właśnie służą foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy
Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Dużą dozą informacji w poprawianiu sposobu jazdy naszych dzieci i fantastycznymi opcjami może poszczycić się firma Graco. Ostatnio w ofercie rynkowej zjawiła się innowacyjna kolekcja fotelików w przedziale wagi 9-36kg, której najlepszą ofertę stanowi stanowi Fotelik (kliknij, zobacz, sprawdź) Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg.

Chroniący przed niebezpieczeństwem, podpinany pas bezpieczeństwa z dodatkowym napinaczem zapewnia maksymalną gwarancję co dorównowagi podczas podróżowania. W opcjach dodatkowych tego modelu znajdziemy regulację oparcia w wielu poziomach a oprócz tego schowek na kubek z najchętniej pitym przez dziecko napojem. Patrząc na przykład funkcjonalności oraz wielozadaniowości, jakim jest Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern Black15-36Kg należy z całą stanowczością stwierdzić, że firma Maxi-Costi nie pozostaje w tyle z konkurencją. Fotelik (odnośnik) AP MB wyposażony jest 8-stopniowa regulację fotela, co sprawia, że jeżdżą autem jest nie jedynie komfortowa, ale też odbywa się bez strachu.Firma Maxi-Cosi ma zaszczyt zaprezentować kolejny fotelik, w tym przypadku posiadającyinnowacyjny system AirProject. Fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Origami Rose 15-36 Kg. jest dostępny w kilkunastu opcjach kolorystycznych. WyregulowanieUstawienie szerokości sprzętu uznawana jest za normę w tym segmencie cenowym. Lekki i niezwykle łatwy w stosowaniu przez rodzica, a co ważne komfortowy dla dzieci, to idealny opis fotelika Rodi Ap. Cybex, jest modelem, posiadającym specjalny odchylany zagłówek, zapobiegający niezbyt zdrowemu opadaniu głowy pociechy. Oprócz tego wyposażony jest system LSP, znacznie zmniejszający siłę uderzenia w trakcie nieoczekiwanej sytuacji. Unikalna konstrukcja gwarantuje o wiele większą wygodę podczas snu i zwiększa jego poczucie bezpieczeństwa, co daje taki efekt, że przemieszczamy się bez niepotrzebnego lęku prosto do celu. Przy tym wszystkim fotelik wyposażony jest w jedenastostopniową regulację zagłówka i ochronę przed bocznymi uderzeniami, co sprawi Twoja pociecha będzie bezpieczniejsza niż w wypadku pozostałych modeli.