Ford

16
Apr

Dlaczego dobrze jest jeździć Fordem?

czarny samochód marki ford mondeo
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Ford to wspaniała amerykańska firma - generalnie amerykańskie auta są niesamowite. Wiadoma sytuacja: w wielu przypadkach faceci, którzy bardzo są zainteresowani samochodami mają trochę inną opinię, lecz ktoś mądry kiedyś rzekł, że akurat o gustach nigdy nie należy zbytnio dyskutować.
27
Mar

Co zrobić, gdy nasze autko nadaje się niestety do naprawy?

Naprawa samochodu
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dużym problemem sporej części polskiego społeczeństwa jest zwłaszcza to, że dosyć często sytuacja jest taka, iż poruszamy się relatywnie wiekowymi samochodami. To powoduje, że popyt na wszelkiego rodzaju części utrzymuje się na znaczącym poziomie. Szczególnie brak cła na samochody z Niemiec, Belgii bądź Italii sprawił, iż znacznie zwiększyła się u nas liczba aut. No dobra, ale z całą pewnością wcale nie jest tak, że samochody psują się tak mega często. Nie przesadzajmy, aż tak źle to nie jest. Jednakże może koniec na dzień dzisiejszy analizowania krajowego rynku motoryzacyjnego.
21
Mar

Autoczęści do auta marki Ford

Ford
Marka Ford liczy już wiek i wszystko wskazuje na to, że przed nim jeszcze wiele dziesięcioleci sukcesów. Warto wiedzieć, że założyciel firmy, Henry Ford jako pierwszy zaczął składać pojazdy metodą taśmową, tym sposobem zostając prekursorem nowoczesnego przemysłu. Sprawił on, że poszczególne części do Forda były robione przez jednego pracownika, dzięki czemu produkcja okazała się dużo szybsza i bardziej ergonomiczna. Henry Ford wykoncypował również wiele ważnych norm bezpieczeństwa pracy, które są uznawane do dzisiaj na całym świecie gospodarczym. Ford stworzył bogate imperium gospodarcze i przez wiele lat był najbardziej zamożnym finansistą na globie.
2
Dec

Sprawdzone propozycje części samochodowych do FORDa na rynku

przykład samochodu marki Ford S-Max
Autor: M 93
Źródło: http://www.flickr.com
Raporty spalania oraz ceny za rozmaite modele aut firmy Ford wyszukać można również w sieci. Firmowe propozycje zadowolonych posiadaczy danych samochodów sprawiają, że klienci przejawiają niemałe zainteresowanie takimi rozwiązaniami. Ford Transit to niesamowicie ceniony na rynku samochód dostawczy. Dla kupujących pojazdy szczególnie istotne jest zaufanie, którym obdarzają oni określoną markę. Producenci pragną więc utrzymywać znakomite relacje z inwestorami.
Syndicate content