Ford

16
Apr

Dlaczego dobrze jest jeździć Fordem?

czarny samochód marki ford mondeo
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Ford to wspaniała amerykańska firma - generalnie amerykańskie auta są niesamowite. Wiadoma sytuacja: w wielu przypadkach faceci, którzy bardzo są zainteresowani samochodami mają trochę inną opinię, lecz ktoś mądry kiedyś rzekł, że akurat o gustach nigdy nie należy zbytnio dyskutować.
27
Mar

Co zrobić, gdy nasze autko nadaje się niestety do naprawy?

Naprawa samochodu
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Sporym problemem znaczącej części polskiego społeczeństwa jest w szczególności to, że stosunkowo często jest tak, iż jeździmy stosunkowo starymi autami. To sprawia, że popyt na różnego rodzaju części utrzymuje się na znacznym poziomie. Zwłaszcza brak ceł na samochody z RFN, Belgii albo Włoch sprawił, iż znacząco powiększyła się u nas liczba aut. No dobrze, ale bez wątpienia nie jest tak, że auta psują się tak mega często. Nie przesadzajmy, aż tak źle to naprawdę nie jest. Jednakże może koniec na dzisiaj analizowania krajowego rynku motoryzacyjnego.
21
Mar

Autoczęści do auta marki Ford

Ford
Przedsiębiorstwo Ford ma już ponad sto lat i wszystko wskazuje na to, że przed nim jeszcze kolejne dziesięciolecia sukcesów. Trzeba wiedzieć, że pierwszy właściciel marki, Henry Ford jako pierwszy zaczął produkować pojazdy metodą seryjną, w ten sposób zostając prekursorem współczesnego przemysłu. Sprawił on, że każde części do Forda były wytwarzane przez jedną osobę, dzięki czemu produkcja stała się dużo szybsza i wydajniejsza. Henry Ford wdrożył również mnóstwo fundamentalnych zasad BHP, które są stosowane do dziś na całym świecie przemysłowym. Ford wykreował bogate imperium produkcyjne i przez wiele lat był najzamożniejszym człowiekiem na świecie.
2
Dec

Sprawdzone propozycje części samochodowych do FORDa na rynku

przykład samochodu marki Ford S-Max
Autor: M 93
Źródło: http://www.flickr.com
Raporty spalania oraz ceny za rozmaite modele aut firmy Ford wyszukać można również w sieci. Firmowe propozycje zadowolonych posiadaczy danych samochodów sprawiają, że klienci przejawiają niemałe zainteresowanie takimi rozwiązaniami. Ford Transit to niesamowicie ceniony na rynku samochód dostawczy. Dla kupujących pojazdy szczególnie istotne jest zaufanie, którym obdarzają oni określoną markę. Producenci pragną więc utrzymywać znakomite relacje z inwestorami.
Syndicate content