felgi

18
Apr

Wybieranie opon i ogumienia

opony, koła
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Z powodu coraz gorętszych temperatur, ale też rosnącej liczby opadów w dzisiejszych czasach cudownym pomysłem jest przejście z opon zimowych na letnie oraz perfekcyjne zabezpieczenie pojazdu przed śliskością.
21
Mar

Wyjątkowo korzystne ze względu na ceny propozycje a dostępne na rynku felgi

Felgi czerwonego BMW - przykład
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz opinia klienta jest bardzo znacząca dla producenta, dlatego też obecnie wytwarzanych jest wiele rodzajów felg dostosowanych do danego samochodu. Atutem felg jest również ich wyjątkowa cena. Wysoka klasa tego produktu i jego dopasowanie do upodobań klienta powoduje duże zainteresowanie na rynku. Rekomendowane na rynku felgi do Audi sprawdzą się przez bardzo długi czas, co zagwarantuje marce respekt posiadaczy aut z tym logo.
19
Mar

Jakim sposobem odszukać świetny sklep z ogumieniem?

biały samochód
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Dobranie właściwego ogumienia do warunków atmosferycznych i pory roku to nie wszystko. Przy kupowaniu ogumienia ogromnie ważne jest także dopasowanie parametrów opony zalecanych dla danego samochodu. Istotnymi parametrami są w tym miejscu nie tylko wielkość opony, jej kształt, tworzywo z jakiego została wykonana, ale też indeksy nośności oraz prędkości. Wszystkie te parametry można znaleźć bezpośrednio na oponie. Opony warto nabywać osobiście, w sieci bowiem sprzedawcy niezbyt często podają te wszystkie parametry.
14
Mar

Czy trzeba przekładać co sezon opony w samochodzie?

widok na opony w Lexusie
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
W wielkich miastach wielokrotnie ma miejsce, że kierowcy nie dbają o zamianie ogumienia na sezon zimowy. Dzieje się tak, ponieważ podstawowy ruch ma miejsce po drogach często uczęszczanych, gdzie jezdnia jest odśnieżona nawet w zimie.
20
Jan

W jakim miejscu kupić sprawdzone i w rozsądnej cenie części do samochodów?

samochód marki ford na tle wieżowców
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Auto jest bardzo zawiłym mechanizmem, który jednak jak każdy mechanizm może ulec awariom. Producenci samochodów, dla wydłużenia żywotności swoich samochodów wprowadzili do sprzedaży praktycznie wszystkie zużywalne części do aut. Dzięki temu właściciele samochodów w przypadku małych awarii mogą na własną rękę je naprawić i wymienić wadliwy element. Każda firma w inny sposób wytwarza swoje produkty.
Syndicate content