Egipt jest wciąż świetną destynacją!

Świat jest za urokliwy, abyśmy mogli siedzieć wyłącznie w Polsce. Oczywiście i w Polsce nie brak niesamowicie wielu uroczych miejscówek, ale jeśli mamy tylko pieniądze, paszport i wolne, bez dwóch zdań powinniśmy doceniać zagraniczne wyjazdy. Zresztą ciężko przekonywać Polaków do wyjeżdżania - to znaczy w 2013 roku odpoczywało poza granicami najwięcej Polaków w historii. To bardzo dobrze pokazuje, że tak naprawdę biuro podróży w jakimś z miast naszego kraju to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Chociaż oczywiście nie ma większego sensu poruszyć w tym artykule tematów biznesowych. Warto choćby na chwilę wypocząć, wreszcie zapomnieć o kasie.
eccoholiday
Wyśmienitą destynacją dla zwykłego Polaka jest na pewno Egipt. Pewnie niektórzy czytelnicy rzekną, że przecież tak czy siak nie ma bardziej typowego miejsca na wypoczynek, niż Egipt. Jednakże należy zwrócić uwagę, iż często rzeczywistość jest taka, że to co nieco bardziej oklepane, jest najlepsze. Przecież last albo first minute w Egipcie to świetna szansa na odpoczynek w bądź co bądź orientalnym państwie, lecz jednakowoż za stosunkowo nieduże pieniądze. Oferty first minute możesz znaleźć pod tym linkiem. Zapewne jest bardzo wielu ludzi, których i tak nie stać na nawet weekend nad Morzem Bałtyckim, ale w zasadzie ciężko rzec, że dla miłośników egzotyki można zaproponować coś sporo tańszego, niźli właśnie Egipt.

Generalnie Egipt (odwiedź stronę) to perfekcyjna destynacja - fajni ludzie, choć niewątpliwie traktują turystów jak dojne krowy: przede wszystkim turyści z Rosji ich rozpuścili, dosyć nieduże ceny, pyszne jedzonko, bajeczna pogoda i wiele atrakcji światowej klasy sprawiają, że Egipt być może nie jawi się Polakom jak raj - jest za biednie oraz brudno, ale tak czy sial jeżeli nie jesteśmy snobami, którym wyłącznie Kenia albo Seszele w głowie, pewnie będziemy pod bardzo dużym wrażeniem!egipt
Autor: Adam Inglis
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo osób pyta się czy tak naprawdę jest jakikolwiek sens rezerwować first bądź last minute - głównie obawiamy się o własne bezpieczeństwo. No cóż - tak naprawdę wypoczynek w Egipcie jest bardzo bezpieczny. No wiadomo - kierowcy jeżdżą jak wariaci, ale przecież chyba nie ma wielu Polaków, którzy wypożyczyliby auto na miejscu. Poza tym, choć sytuacja społeczno - polityczna na terenie Egiptu znacznie się zmieniła, szkoda, że na gorsze, to jednakże ciągle typowy turysta nie musi bać się o własne bezpieczeństwo. Choć trzeba uważać.