Dlaczego opłaca się zabukować letni urlop first minute?

W najchłodniejszych miesiącach roku z żałością wyczekujemy okresu pory wiosennej i letniej. Dłuższe i przepełnione słońcem dni powodują, że mamy więcej energii do życia po ciężkim dniu w pracy i chętniej planujemy jak spędzić wolny czas poza domem. Choć za oknem jest jeszcze zimno, szaro i smutno jest to świetny czas na zaplanowanie letniego urlopu. Z jakich powodów właśnie teraz?

eccoholiday. biuro podróży
Rezerwacja pobytu wypoczynkowego w cudownym miejscu, z dużym wyprzedzeniem czasowym, daje cały szereg korzyści. Turoperatorzy prześcigają się w pomysłach na wakacje first minute w biurze Eccoholiday. Do wcześniejszego wykupu zachęcają też liczne promocje, które w powszechnej ofercie są nadprogramowo płatne, jak np.: ubezpieczenie czy gwarancja niezmienności ceny. Cena wczasów także może zostać okazyjnie obniżona. W tej sytuacji jednak aktualna jest zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, gdyż ilość ofert wczasów w promocji może być ograniczona , bądź bardzo krótkim terminem na rezerwację.

Dlaczego akurat first minute?Poza licznymi promocjami cenowymi, na korzyść wakacji first minute występuje multum innych pozytywnych aspektów. Planując urlop na początku roku możemy wybrać sobie w pracy najlepszy termin bez współzawodnictwa z innymi współpracownikami, którzy jeszcze nie mają pomysłu na nadchodzące wakacje. Dodatkowo, dobrze jest wiedzieć, że gdy nie dysponujemy sumą niezbędną do opłacenia wymarzonych wakacji, możemy zapłacić za nią w ratach. Owa opcja płatności cieszy się rosnącą popularnością wśród klientów biur podróży. Pieniądze przekazuje się w ratach o dowolnej wielkości. Data w której ostatnia transza powinna wpłynąć na rachunek ustalany jest z góry.
wakacje, wczasy
Źródło: http://www.eccoholiday.com/
Nie należy zapominać o najważniejszej zalecie wcześniejszej rezerwacji urlopu- o bogatym wyborze w ofertach. Kiedy zima ustąpi miejsca wiośnie, a temperatury za oknem zaczną regularnie rosnąć, do pośredników sprzedaży ofert wakacyjnych zawitają olbrzymie tłumy klientów. Spóźnialscy, którzy nie pomyśleli o wcześniejszej rezerwacji, będą musieli zadowolić się tym co pozostało .