człowiek

29
May

W czym pomaga hipoterapia?

jazda konna
Autor: Paul VanDerWerf
Źródło: http://www.flickr.com
Warto mieć świadomość, że niektóre formy rehabilitacji mają sposobność przynieść sporo, z uwagi na założenia terapeutyczne. Z tego powodu, jeśli najbliższa nam osoba powinna zrobić użytek z zajęć rehabilitacyjnych czy właściwej aktywności terapii, powinniśmy skonsultować z doktorem, co będzie dla niej najbardziej odpowiednie.
20
May

W zdrowym ciele zdrowy duch – równowaga sposobem na zdrowie.

Ruch to zdrowie. Ten frazes znają wszyscy – od najmłodszych dzieciaków po starców u kresu życia. Czasami jednak, mimo świadomości tego stwierdzenia, w dzisiejszym zabieganym i nieco szalonym życiu trudno odnaleźć moment na aktywne spędzenie czasu poza pracą. Jesteśmy skupieni coraz bardziej na pracy, karierze i sprawach czysto materialnych, zapominając o tym, co jest dla nas najważniejsze – czyli o ludzkim zdrowiu.
27
Mar

Terraria dla gadów

skorpion
Autor: Stuart Mckiggan
Źródło: http://www.flickr.com
Fani zwierząt egzotycznych wyjątkowo wiedzą, iż aby wychowywać tego rodzaju zwierzęta należy faktycznie na początek właściwie z tego względu przygotować własny dom. W innym razie nie będzie nawet mowy, aby dane zwierzę w tym domu mogło poczuć się dobrze, a ta kwestia jak wiadomo pozostaje bardzo istotna. Duża liczba ludzi nie podziela tejże pasji i uważa ją za przynajmniej dziwną, jednak jeżeli dla kogoś faktycznie jest to coś bardzo ważnego, to trzeba to rozumieć.
18
Apr

Kocia rzeczywistość czyli jak poprawnie troszczyć się o kota

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu
Świat bez tych zwierząt musiałby być naprawdę pusty. Sporo ludzi nie może żyć bez kotów i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak silnie przywiązany do właściciela jak pies, nie słucha komend, jest krnąbrny, bywa, że coś demoluje (szczególnie, gdy nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się kochać.
Syndicate content