człowiek

29
May

W czym pomaga hipoterapia?

jazda konna
Autor: Paul VanDerWerf
Źródło: http://www.flickr.com
Warto mieć świadomość, że niektóre formy rehabilitacji mają sposobność przynieść sporo, z uwagi na założenia terapeutyczne. Z tego powodu, jeśli najbliższa nam osoba powinna zrobić użytek z zajęć rehabilitacyjnych czy właściwej aktywności terapii, powinniśmy skonsultować z doktorem, co będzie dla niej najbardziej odpowiednie.
20
May

W zdrowym ciele zdrowy duch – równowaga sposobem na zdrowie.

Ruch to zdrowie. Ten frazes znają wszyscy – od najmłodszych dzieciaków po starców u kresu życia. Czasami jednak, mimo świadomości tego stwierdzenia, w dzisiejszym zabieganym i nieco szalonym życiu trudno odnaleźć moment na aktywne spędzenie czasu poza pracą. Jesteśmy skupieni coraz bardziej na pracy, karierze i sprawach czysto materialnych, zapominając o tym, co jest dla nas najważniejsze – czyli o ludzkim zdrowiu.
27
Mar

Terraria dla gadów

skorpion
Autor: Stuart Mckiggan
Źródło: http://www.flickr.com
Wielbiciele zwierząt egzotycznych szczególnie mają świadomość, iż by wychowywać takie zwierzęta trzeba oczywiście u początków właściwie do tego przygotować własny dom. Inaczej nie będzie tym bardziej mowy, aby dane zwierzę w tym domu mogło czuć się właściwie, a ta sprawa jak jest wiadome jest bardzo ważne. Spora liczba osób nie podziela tejże pasji oraz uważa ją za w dużym stopniu ekstrawagancką, jednak o ile dla kogoś faktycznie jest to coś bardzo ważnego, to jest obowiązek to szanować.
18
Apr

Kocia rzeczywistość czyli jak poprawnie troszczyć się o kota

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu
Świat bez tych zwierząt musiałby być naprawdę pusty. Sporo ludzi nie może żyć bez kotów i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak silnie przywiązany do właściciela jak pies, nie słucha komend, jest krnąbrny, bywa, że coś demoluje (szczególnie, gdy nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się kochać.
Syndicate content