biuro podróży

27
May

Podróże po świecie tanio oraz wygodnie

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Kiedy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, wtedy stajemy przed dylematem, jaki środek transportu wybrać. Są osoby, które nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie samochodem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, postojów kiedy tylko mają ochotę i temu podobne kwestie.
9
Jun

Wakacje w roku 2014

Wakacje zbliżają się naprawdę ogromnymi krokami, pora więc zacząć myśleć o nich na poważnie jak również planować własny wyjazd. Warto więc przeglądać nowe ulotki reklamowe na wczasy 2014 i orientować się w ofertach znakomitych a, także cenionych biur podróży. Czy w takim roku należy wyprawić się do Egiptu, Maroka, a może najlepsza opcją będą wczasy Bułgaria?
5
May

Egipt jest wciąż świetną destynacją!

egipt
Autor: Adam Inglis
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz świat jest za łatwy, abyśmy musieli siedzieć tylko w Polsce. Naturalnie i w Polsce nie brakuje niesamowicie wielu ładnych miejsc, ale jeśli mamy tylko kasę, paszport oraz wolne, bez dwóch zdań musimy bardzo docenić wyjazdy za granicę. Zresztą trudno przekonywać Polaków do wyjazdów - to znaczy w 2013 roku wypoczywało poza granicami najwięcej Polaków w naszej historii. To doskonale pokazuje, że w sumie biuro podróży w jakimś z polskich miast to strzał w dziesiątkę. Choć oczywiście nie ma większego sensu poruszać w tym tekście zagadnień związanych z biznesem. Warto chociażby na moment odpocząć, wreszcie zapomnieć o pieniądzach.
Syndicate content