biuro podróży

27
May

Podróże po świecie tanio oraz wygodnie

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Kiedy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, wtedy stajemy przed dylematem, jaki środek transportu wybrać. Są osoby, które nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie samochodem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, postojów kiedy tylko mają ochotę i temu podobne kwestie.
9
Jun

Wakacje w roku 2014

Wakacje zbliżają się naprawdę ogromnymi krokami, pora więc zacząć myśleć o nich na poważnie jak również planować własny wyjazd. Warto więc przeglądać nowe ulotki reklamowe na wczasy 2014 i orientować się w ofertach znakomitych a, także cenionych biur podróży. Czy w takim roku należy wyprawić się do Egiptu, Maroka, a może najlepsza opcją będą wczasy Bułgaria?
5
May

Egipt jest wciąż świetną destynacją!

egipt
Autor: Adam Inglis
Źródło: http://www.flickr.com
Świat jest zbyt łatwy, abyśmy mogli przebywać tylko w ojczyźnie. Oczywiście i u nas nie brakuje niezmiernie wielu pięknych miejsc, lecz jeżeli mamy tylko kasę, paszport oraz trochę wolnego, z pewnością musimy mocno docenić wyjazdy za granicę. Zresztą trudno przekonywać Polaków do wyjeżdżania - tzn. w 2013 roku wypoczywało poza Polską najwięcej Polaków w naszej historii. To doskonale pokazuje, że tak naprawdę biuro podróży w jakimś z miast naszego kraju to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Choć naturalnie nie ma sensu poruszyć w tym tekście kwestii związanych z biznesem. Przydałoby się choćby na moment wypocząć, nareszcie zapomnieć o pieniądzach.
Syndicate content