bilety

4
Jul

Planując wyjazd zakładowy warto rozważyć wynajem autokaru

autokar - Volvo
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Czeka cię trudne zadanie. Jesteś zobowiązany zorganizować wyjazd dla dużej grupy osób z twojej firmy. Nie wiesz, w co włożyć ręce od czego zacząć. Myślisz, że chyba ci się nie uda, tyle bowiem przed tobą obowiązków. I nawet mimo, że ogarnąłeś już większość z multum zadań nadal zostaje jeszcze najważniejsze – jak wysłać ludzi w tą podróż? Masz kilka możliwości, z których najlepsza to na pewno autobus. Prześledźmy jednak pokrótce także pozostałe możliwości.
21
Mar

Coraz więcej połączeń do Niemiec – korzystne cenowo i wygodne połączenia

autobus na parkingu
Autor: Les Chatfield
Źródło: http://www.flickr.com
Z Wałbrzycha możemy już teraz dojechać do rozmaitych części Niemiec dzięki stałemu poszerzaniu się oferty połączeń. Dojazd komfortowym busem do Niemiec gwarantuje bezstresowe i niedrogie korzystanie z transportu. Patrząc na busy do Niemiec Wałbrzych może dać już teraz niskie ceny razem całkowitym komfortem. Świetna oferta podoba się wielu, zwłaszcza pracującym za naszą zachodnią granicą. Dzięki tak atrakcyjnym połączeniom mogą często korzystać z oferty.
20
Dec

Leć niczym ptak!

samolot
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Rozwój technologiczny jest naprawdę kuriozalny. Przez długie tysiąclecia człowiek chciał wznieść się w niebiosa niczym ptak. Ślady tej fascynacji można znaleźć w znanym micie o skrzydłach Ikara. Wielkim marzeniem mistrza z Włoch, Leonarda da Vinci, było zaprojektowanie maszyny do fruwania. Jednakże dopiero sto lat temu bracia Wright odbyli swój udany lot ich płóciennym samolotem. I od tego momentu postęp zaczął toczyć się szybko.
2
Oct

Szukaj tanich przelotów, spełniaj swoje marzenia

Wycieczki 7+7 – dla niezdecydowanych
Autor: Grecos
Źródło: Grecos
Wiele osób marzy o dalekich podróżach. Niekiedy bardzo często są one ciężkie do spełnienia. Zapracowanie, brak pieniędzy i czasu to zazwyczaj główne przyczyny. Zwłaszcza przez ten ostatni, człowiek po wielu latach może zobaczyć jak dużo okazji do podróży utracił. By tak się nie stało, swoje marzenia powinno się spełniać od razu, jeśli to tylko możliwe!
Syndicate content