Komfortowa jazda z fotelikiem

Biorąc pod uwagę aktualny tryb zycia nie można pozwolić sobie na ustępstwa odnośnie wyboru produktów wspomagających bezpieczeństwo.Tym bardziej kiedy chodzi o bezpieczeństwo naszej rodziny.

Autor: Ramatti
Jeśli żądasz bezpieczeństwa Twojego dziecka i szukasz fotelika samochodowego, który podczas jazdy gwarantuje zabezpieczenie wraz z dużym komfortem, to Romer SafeFix Plus Taupe Grey 9-18kg to dobra propozycja właśnie dla Ciebie. Safe Fix dzięki oryginalnemu kształtowi zapięcia ISOFIX zapewnia niezrównaną stabilność. Dla ludzi chcących przekształcać design do własnych aspiracji, firma Romer wyposażyła swój model fotelika w opcję Keep Cool, co daje możliwość mało skomplikowanej zamiany obicia na bardziej prosty lub ekstrawagancji szyk.

Fotelik Maxi-Cosi Priori Enzo 9-18Kg to zdecydowanie dający poczucie bezpieczeństwa fotelik dla malców w przedziale wagowym 9-18 kg. Sposobem mocowania jest podpięcie pasów w aucie do przodu w stronę kierunku w jakim jedzie samochód. Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Priori łatwy w użytkowaniu, łączy w sobie niebywały komfort oraz wyjątkowo praktyczne rozwiązania projektowe, wielostopniowa regulacja poziomu przestawienia zaczepów sprawia, że Maxi Cosi Priori dostosowuje się ciała każdego dziecka.

Przedsiębiorstwo Recaro posiada w asortymencie produktów dobry . W modelu tum zastosowane zostały pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Implantowany jest przodem w stronę kierunku podróżowania za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego. Jeśli potrzebujesz nowych. ciekawych, a zarazem funkcjonalnych i wygodnych opcji, ta oferta adresowana jest właśnie w Twoją stronę.

Fotelik Romer SafeFix Plus Taupe Grey 9-18kg (dobre oferty) to model złożony z napompowanych nowoczesnych poduszek powietrznych zmniejszających siłę zderzenia o ponad 25 %. Innowacyjny sposób zainstalowania pasów daje doskonałe ułożenie pasa bezpieczeństwa na ramionach i biodrach dziecka. Zaczepy ISOFIT znacznie ułatwiają instalację i chronią przed zakłóceniami w torze ruchu powstałymi w wyniku jazdy między innymi na bezdrożach. Fotelik ten wyposażony jest w miękkie oraz miłe podczas opierania obicie, które to w każdej chwili można zdjąć w celu wyprania.