Komfortowa jazda z fotelikiem

Przy dzisiejszym, aktywnym trybie życia nie ma możliwości, aby pozwolić sobie na kompromisy w wybieraniu podróżnego wyposażenia.Tym ważniejsze jest to kiedy w grę wchodzi komfort naszych bliskich.


Autor: Ramatti
Jeśli żądasz bezpieczeństwa Twojego dziecka i poszukujesz fotelika samochodowego, który podczas jazdy zapewnia zabezpieczenie razem z wysokim komfortem, to Romer SafeFix Plus Taupe Grey 9-18kg jest opcją właśnie dla Ciebie. Safe Fix dzięki oryginalnemu kształtowi zapięcia ISOFIX gwarantuje niezrównaną równowagę. Dla ludzi chcących zmieniać stylistykę do własnych potrzeb, firma Romer wyposażyła ten typ fotelika w opcję Keep Cool, co daje opcję szybkiej wymiany obicia na bardziej prosty lub ekstrawagancji szyk.

Fotelik Maxi-Cosi Priori Enzo 9-18Kg to niebywale bezpieczny fotelik dla malców o wadze 9-18 kg. Sposobem mocowania jest podpięcie pasów w aucie przodem w stronę kierunku w jakim jedzie samochód. Fotelik (czytaj w serwisie) samochodowy Maxi-Cosi Priori bezpieczny w eksploatacji, jest to kombinacja cech takich jak niebywały komfort i niebywale praktyczne rozwiązania techniczne, wielostopniowa regulacja wysokości podniesienia zaczepów sprawia, że Maxi Cosi Priori dopasowuje się ciała Twojego dziecka.

Firma Recaro posiada w asortymencie produktów dobry fotelik Recaro Young Sport Silver 9-36Kg (). foteliku tum zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Implantowany może być przodem do kierunku jazdy za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego. Jeśli pragniesz nowych. interesujących, a zarazem funkcjonalnych oraz wygodnych opcji, ta możliwość skierowana jest właśnie do Ciebie.

Romer to model złożony z napełnionych powietrzem nowoczesnych poduszek powietrznych które zmniejszają w przypadku kolizji siłę uderzenia o ponad 25 %. Nowoczesny moduł prowadzenia pasa daje doskonałe ułożenie pasów na ramionach i biodrach dziecka. Klamry ISOFIT w dużej mierze ułatwiają montaż i chronią przed drganiami powstałymi w wyniku jazdy między innymi nierównych drogach. Fotelik (tu) ten wyposażony jest w miękkie i przytulne podczas opierania obicie, które to w każdej chwili można odpiąć w celu wyprania.