Auto

4
Apr

Przydarzyła Ci się awaria auta? Dowiedz się jak wyszukać najlepszy warsztat, w którym problem zniknie

mechanik w pracy
Każdy posiadacz auta oczywiście wie, co oznacza zepsuty samochód. Problem z korzystaniem z niego, co poważnie utrudnia funkcjonowanie, jest dość kłopotliwe dla załatwiania codziennych spraw. Część z usterek można usunąć samemu. Co jednak, kiedy w grę wchodzi przykładowo naprawa opon bądź silnika?
5
Nov

Dlaczego ojczyste wypożyczalnie samochodów mogą obecnie działać z pełną parą

Wypożyczalnia samochodów
Autor: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego benzyniaka powoli przestaje być luksusem dostępnym tylko dla bogaczy. Od czasu do czasu w przydomowych pomieszczeniach technicznych albo po prostu pod oknami domu jest zaparkowanych nawet kilka pojazdów, którymi członkowie familii dojeżdżają do zakładu pracy. Zdarzają się jednak sytuacje, w których zmuszeni jesteśmy wypożyczyć fiata. Rozpatrzmy teraz dwie takie ewentualności.
3
Sep

Ekonomiczne gotowe garaże dla Twego samochodu

Garaż samochodowy
Autor: Kevin Dooley
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy doświadczony kierowca dobrze wie, że długotrwałe wystawianie pojazdu na wpływ czynników atmosferycznych ma dla niego opłakane skutki. Nie chodzi tu jedynie o typowe zewnętrzne zabrudzenie, gdyż zasadniczo każdy element samochodu jest wówczas narażony na błyskawiczne niszczenie.
28
May

Organizacja ślubu w żadnym razie nie jest prosta!

samochód do ślubu
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowania do dnia ślubu oraz zabawy weselnej są niesamowicie żmudne, irytujące, a do tego zabierają dużo kasy. Jednakowoż trudno się skarżyć - przecież w wielu przypadkach takie przygotowania są niejako perfekcyjnym sprawdzianem przedmałżeńskim.
19
May

CO ZROBIĆ Z AUTEM PO WYPADKU

Często słysząc o kolizjach drogowych dochodzi do nas głos spikera, który mówi, że auto nadaje się jedynie do kasacji. Jednak słowo kasacja nie powinno od razu kojarzyć się z tragicznym wypadkiem. Otóż są firmy, które parają się kasacją samochodów i to nie tylko tych powypadkowych, ale też tych zdezelowanych staroci, których to już nikt nie kupi, a właściciele sami nie wiedzą, co z tymi pojazdami zrobić.
8
Apr

Ogromny wybór znakomicie przygotowanych tematów

Niemały wybór tematów oraz zawsze bieżące informacje – to właśnie odróżnia forum audi. Zawsze możemy odnaleźć tam sporo niezbędnych informacji, które są na wyciągnięcie ręki. Użytkownicy dzielą się swą sporą wiedzą oraz pasją, dzięki czemu zyskuje każdy z nich. Na forum związanym z marką audi bez problemu znaleźć można zawsze bieżące dane, które możemy w dowolny sposób ze sobą zestawiać. Warto wciąż nas odwiedzać.
3
Apr

Tematyczna mnogość na forum audi

samochód marki BMW
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Spory wybór tematów oraz zawsze bieżące dane – to właśnie wyróżnia forum audi. Zawsze możemy znaleźć tam niemało użytecznych informacji, które są na wyciągnięcie ręki. Użytkownicy dzielą się swoją ogromną wiedzą oraz pasją, dzięki czemu zyskuje każdy z nich. Na forum związanym z marką audi bez problemu znaleźć można zawsze aktualne dane, które możemy w dowolny sposób ze sobą zestawiać. Warto wciąż nas odwiedzać.
21
Mar

Autoczęści do auta marki Ford

Ford
Marka Ford liczy już wiek i wszystko wskazuje na to, że przed nim jeszcze wiele dziesięcioleci sukcesów. Warto wiedzieć, że założyciel firmy, Henry Ford jako pierwszy zaczął składać pojazdy metodą taśmową, tym sposobem zostając prekursorem nowoczesnego przemysłu. Sprawił on, że poszczególne części do Forda były robione przez jednego pracownika, dzięki czemu produkcja okazała się dużo szybsza i bardziej ergonomiczna. Henry Ford wykoncypował również wiele ważnych norm bezpieczeństwa pracy, które są uznawane do dzisiaj na całym świecie gospodarczym. Ford stworzył bogate imperium gospodarcze i przez wiele lat był najbardziej zamożnym finansistą na globie.
19
Mar

Sklep z ogumieniem

opony samochodowe
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni dobór i systematyczna wymiana ogumienie ma ogromne znaczenie. Wielu kierowców, którzy lekceważą tę kwestię, poruszając się na „łysych” oponach, nie zdaje sobie sprawy z własnej nierozwagi. Wykorzystywanie zużytych opon znacznie powiększa niebezpieczeństwo groźnego zdarzenia. Problem ten dotyczy szczególnie okresu zimowego, kiedy to warunki drogowe są bardzo trudne. Wtedy należy wykorzystywać nowe opony typowo na zimę, które umożliwiają przykładowo zmniejszenie drogi hamowania i zapobiegają wpadaniu w poślizg.
19
Mar

Jakim sposobem odszukać świetny sklep z ogumieniem?

biały samochód
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Dobranie właściwego ogumienia do warunków atmosferycznych i pory roku to nie wszystko. Przy kupowaniu ogumienia ogromnie ważne jest także dopasowanie parametrów opony zalecanych dla danego samochodu. Istotnymi parametrami są w tym miejscu nie tylko wielkość opony, jej kształt, tworzywo z jakiego została wykonana, ale też indeksy nośności oraz prędkości. Wszystkie te parametry można znaleźć bezpośrednio na oponie. Opony warto nabywać osobiście, w sieci bowiem sprzedawcy niezbyt często podają te wszystkie parametry.
Syndicate content