auta

5
May

Sprawdzamy jakie profity płyną z posiadania własnego samochodu

zaparkowany zamochód
Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Niewiele trzeba, aby dostrzec, że nasz świat rozwija się w niesamowitym tempie i to w rozlicznych aspektach codziennego życia. Właściwie w każdej dziedzinie możemy odnotować całkiem nowe rozwiązania, które na stałe zmieniły procesy zachodzące w konkretnych obszarach naszego życia. Wystarczy przeanalizować niejedne badania statystyczne, jakie pozwalają wysnuć konkretne wnioski, jeśli chodzi o ostatnie lata.
7
Jul

Akcesoria do samochodu

Lexus LS 600h L
Autor: © Lexus
Źródło: © Lexus
Aby potrafić cieszyć się sporą wygodą w czasie dłuższych lub wyraźniej wymagających podróży, niewątpliwie należy inwestować w parę użytecznych przedmiotów, dzięki jakim nie trzeba się bać niedostatecznej przestrzeni w bagażniku lub zaplamionych siedzeń w samochodzie.
18
Jun

Ulepszenie osiągów auta

Drift, samochód
Autor: PowerSport
Źródło: PowerSport
W czasie kiedy skonstruowano pionierski rodzaj automobilu, samochód okazał się przedmiotem marzeń ludzi na całym świecie. Nic w tym niezrozumiałego. Na początku swojej egzystencji był on autentycznie epickim wynalazkiem. Odległości przestały mieć znaczenie, a człowiek zyskał swobodę. I tak zostało do dzisiaj. Nie widzimy w tym momencie egzystencji nie posiadając samochodu. Dojeżdżamy nim na miejsce zatrudnienia, robimy krótkie wypady w okolice miasta lub wybywamy na zagraniczne wczasy z rodzinką. Dopieszczone autko jest na jakiekolwiek nasze skinienie, z tej też przyczyny tak dbale dbamy o jego stan techniczny. Tylko dobrze funkcjonujący pojazd gwarantuje nam komfortową i nie obfitującą w przykre zdarzenia jazdę.
9
Jun

Jakie zabytki koniecznie zobaczyć w Rzeszowie oraz w jaki sposób najwygodniej podróżować po mieście?

Samochód BMW 330ci
Autor: tomx992
Źródło: http://www.sxc.hu
Rzeszów, czyli stolica Podkarpacia, nie przywodzi na myśl miasta, do którego jedzie się podziwiać niezliczone lokalne atrakcje. Trzeba by to zmienić, gdyż oglądać w mieście zdecydowanie jest co. Dowiedzmy się co warto by obejrzeć będąc w Rzeszowie.
5
Jun

Profesjonalne złomowanie jak również kasacja w auto złomach.

bordowy samochód marki ford mondeo
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli myślisz o wymianie posiadanego samochodu na nowszy model, często nie myślisz bynajmniej o tym, co począć ze starym samochodem. Jeżeli ma jedynie kilka lub kilkanaście lat, zwykle decydujesz się na jego sprzedaż lub oddanie komuś znajomemu.
28
May

Organizacja ślubu w żadnym razie nie jest prosta!

samochód do ślubu
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowania do dnia ślubu oraz zabawy weselnej są niesamowicie żmudne, irytujące, a do tego zabierają dużo kasy. Jednakowoż trudno się skarżyć - przecież w wielu przypadkach takie przygotowania są niejako perfekcyjnym sprawdzianem przedmałżeńskim.
16
Apr

Dlaczego dobrze jest jeździć Fordem?

czarny samochód marki ford mondeo
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Ford to wspaniała amerykańska firma - generalnie amerykańskie auta są niesamowite. Wiadoma sytuacja: w wielu przypadkach faceci, którzy bardzo są zainteresowani samochodami mają trochę inną opinię, lecz ktoś mądry kiedyś rzekł, że akurat o gustach nigdy nie należy zbytnio dyskutować.
14
Apr

Nadkola – istotna część budowy pojazdu

dealer gam fiat wrocław
Autor: Fiat
Nadrzędnym celem producenta marki samochodów FIAT jest trafianie w oczekiwania potencjalnych użytkowników. Niesamowicie ważne jest to, aby wybrany samochód sprawował się dobrze. Wskazane jest więc zasięgnąć opinii eksperta oraz dzięki jego pomocy wybrać odpowiedni model auta dla siebie i swojej rodziny. Kiedy mowa o opcjach, które zapewnia dealer fiata jako dolnośląska stolica nierzadko przyciąga ofertą wielu klientów także z innych miast Polski. Staramy się wciąż rozszerzać propozycje dostępną w aktualnej wersji na naszej stronie www.
27
Mar

Co zrobić, gdy nasze autko nadaje się niestety do naprawy?

Naprawa samochodu
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dużym problemem sporej części polskiego społeczeństwa jest zwłaszcza to, że dosyć często sytuacja jest taka, iż poruszamy się relatywnie wiekowymi samochodami. To powoduje, że popyt na wszelkiego rodzaju części utrzymuje się na znaczącym poziomie. Szczególnie brak cła na samochody z Niemiec, Belgii bądź Italii sprawił, iż znacznie zwiększyła się u nas liczba aut. No dobra, ale z całą pewnością wcale nie jest tak, że samochody psują się tak mega często. Nie przesadzajmy, aż tak źle to nie jest. Jednakże może koniec na dzień dzisiejszy analizowania krajowego rynku motoryzacyjnego.
21
Mar

Sklep z oponami do pojazdów?

opona samochodowa
Źródło: http://www.flickr.com
W ofercie każdego sklepu z oponami znajdziemy kilka rodzajów towarów: opony zimowe, opony letnie oraz opony całoroczne. Wraz ze zmianą sezonu rekomenduje się zmianę ogumienia. Dlaczego? dobór dobrego ogumienia gwarantuje bezpieczeństwo podczaspodróży. Dlatego powstają sklepy internetowe specjalizujące się w oferowaniu opon do samochodów na każdy sezon.
Syndicate content